Løten O-lag Løvspretten

Brattbakken 23. mai 1999

RESULTATER   H21-AL              9870m 

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0008 Joacim Carlsson OK Tisaren 20532 1:00.17 2 0016 Jon Anders Bordal Ringsaker OL 24011 1:01.21 01.04 3 0018 Audun Berstad Lillomarka OL 23261 1:04.17 04.00 4 0033 Esten Koren Nydalen SK 22275 1:04.57 04.40 5 0013 Lars Gøran Kletthagen Synnfjell OK 60947 1:07.20 07.03 6 0040 Harald Bakke Nydalen SK 23330 1:08.10 07.53 7 0024 Jan Sverre Edstrøm Bækkelaget SK 23116 1:08.58 08.41 8 0036 Jostein Haug OL Vallset/Stan 62636 1:10.04 09.47 9 0015 Vidar Strand Asker SK 28215 1:10.26 10.09 10 0007 Erik Rosenvold Oppsal IF 39589 1:11.53 11.36 11 0027 Torbjørn Eriksen NLHI 62182 1:12.00 11.43 12 0035 Lasse Nilsen Lillomarka OL 23300 1:12.11 11.54 13 0005 Carl Erik Wasberg Oppsal IF 23451 1:12.21 12.04 14 0028 Gudbrand Lien Ringsaker OL 26414 1:12.28 12.11 15 0002 Jøran M. Eilertsen Ås IL 39505 1:13.07 12.50 16 0001 Håkon Dåsnes Ås IL 24012 1:15.11 14.54 17 0038 Arne Røste Hein OL 39186 1:15.29 15.12 18 0006 Tor Brenna Brandval/Kongsv 21221 1:15.50 15.33 18 0031 Jes Mose Jensen Dronningens Liv 33649 1:15.50 15.33 20 0822 Sven Tonjer Tyrving IF 23967 1:17.05 16.48 21 0010 Geir Nerland Molde & Omegn I 24565 1:17.33 17.16 22 0009 Morten Netteberg Dronningens Liv 61964 1:19.33 19.16 23 0020 Yngvar Christiansen Bækkelaget SK 23112 1:19.34 19.17 24 0023 Espen Røste Hein OL 25128 1:19.49 19.32 25 0039 Tom Bergan Fet OL 23597 1:21.20 21.03 26 0017 Jørn Svensen Dronningens Liv 61963 1:23.06 22.49 27 0029 Lars T. Hansen Dronningens Liv 31121 1:25.22 25.05 28 0003 Brynjar Fredheim Ås IL 24013 1:26.32 26.15 29 0037 Øyvind Solli Fet OL 23601 1:28.29 28.12 30 0004 Frode Konst Tyrving IF 39519 1:31.13 30.56 31 0014 Lars Ølstad Gjø-Vard OL 26480 1:31.37 31.20 DISK 0019 Elis Bengtsson Malungs OK 25032 DISK 0022 Nichlas Johansson Sävedalens AIK 36265 DISK 0025 Ivar Maalen Ås IL 25076 DISK 0026 Kyrre Gran Fet OL 23596 DISK 0032 Idar Brekke Bækkelaget SK 26408 DISK 0823 Steinar Lyshaug NLHI 30621 37 resultater, 42 påmeldte, 37 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.02 V97 Løten O-lag RESULTATER H19-20 7965m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0044 Jørn Ole Skaaraas OL Vallset/Stan 62631 1:16.55 2 0042 Tommy Utheim Kårvåg IL 36209 1:30.46 13.51 3 0043 Rolf Magne Ramstadengen OL Toten-Troll 30580 1:58.34 41.39 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.03 V97 Løten O-lag RESULTATER H35- 7965m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0060 Jarle Teigland Fredrikstad SK 22060 55.35 2 0045 Bjørnar Tollefsen OK Øst 23997 57.20 01.45 3 0053 Kai Hilo Bækkelaget SK 29073 1:00.01 04.26 4 0054 Knut E. Helland Lierbygda OL 32363 1:02.26 06.51 5 0048 Håkon Løvli Asker SK 30531 1:03.59 08.24 6 0059 Geir Korsvold Lillehammer OK 25272 1:04.17 08.42 7 0051 Onno Verberne Raufoss IL 23560 1:05.38 10.03 8 0047 Stein Arne Negård Vang OL 25289 1:05.40 10.05 9 0049 Per Jacob Ølstad Fet OL 23600 1:08.04 12.29 10 0046 Bjørn Arne Berntsen IL Koll 23235 1:25.08 29.33 10 resultater, 12 påmeldte, 10 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.03 V97 Løten O-lag RESULTATER H40- 6615m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0097 Yngvie Gottfridsson Ås IL 39758 42.45 2 0086 Rolf Fasting OK Moss 22249 44.11 01.26 3 0094 Kristen Treekrem Ås IL 24020 45.23 02.38 4 0078 Dag Lunder Gjø-Vard OL 26463 45.40 02.55 5 0080 Jens Kløverud Lillomarka OL 23291 46.53 04.08 6 0073 Egil Rundberget Nydalen SK 28173 47.58 05.13 7 0072 Åke Sundin Hällefors OK 25025 49.19 06.34 8 0071 Arild Nordsveen Hein OL 25173 50.16 07.31 9 0062 Morten Hoffmann Lillomarka OL 23284 50.55 08.10 10 0084 Leif Bergersen Asker SK 28239 51.40 08.55 11 0087 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 26465 51.51 09.06 12 0090 Johan Berglund Sävedalens AIK 25055 52.15 09.30 13 0069 Gert Nielsen Lillerød IF 25015 53.00 10.15 14 0075 Tore Jørgensen Hein OL 25135 53.11 10.26 15 0085 Knut Engen Raumar OL 28004 53.42 10.57 16 0076 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 23310 53.48 11.03 17 0074 Frode Hjorth Grue IL 24953 54.13 11.28 18 0061 Terje Gudbrandsen Hamar OK 60813 54.23 11.38 19 0068 Trond Olsen IL Trysilgutten 31009 55.11 12.26 20 0096 Asle Jahren Raumar OL 23977 56.32 13.47 21 0067 Aslak Kinneberg Raumar OL 23645 57.09 14.24 22 0088 Sture Ottesen Skaukameratene 39232 58.25 15.40 23 0081 Hans Daniels Malungs OK 25033 58.43 15.58 24 0079 Leif Thingsrud Østmarka OK 23857 59.25 16.40 25 0099 Hans Ivar Hattestad Vingrom IL 39223 1:00.28 17.43 26 0093 Reidar Fossum Asker SK 60917 1:02.33 19.48 27 0095 Helge Stordal IL Trysilgutten 25065 1:12.52 30.07 28 0066 Bo Engberg Hällefors OK 25022 1:14.11 31.26 29 0089 Brede Bakken Ringsaker OL 36346 1:15.50 33.05 30 0064 Jonny Persson Kristinehamns O 36050 1:16.06 33.21 31 0065 Roy Gjerding OK Moss 22303 1:20.23 37.38 32 0098 Karl Vidar Degnes Skaukameratene 22369 1:26.24 43.39 DISK 0070 Bo Emilsson Oppsal IF 31765 BRUTT 0083 Per Olav Rustad Raumar OL 23656 DISK 0091 Per Stefferud Østmarka OK 23845 35 resultater, 39 påmeldte, 35 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.04 V97 Løten O-lag RESULTATER H21-AK 6615m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0810 Roar Haug OL Vallset/Stan 25239 45.50 2 0108 Finn Haug OL Vallset/Stan 25237 46.25 00.35 3 0125 Gøran Svensson OK Djerf 36304 48.17 02.27 4 0130 Erik Lundgård Vang OL 25275 48.58 03.08 5 0116 Per Gustavsson Hällefors OK 25109 48.59 03.09 6 0121 Henrik Lindblad OK Djerf 36309 49.11 03.21 7 0102 Erlend Rehn Lillomarka OL 23305 50.48 04.58 8 0119 Helge Bakkehøi Østmarka OK 23873 51.23 05.33 9 0118 Dag Aksnes Lillomarka OL 30973 52.07 06.17 10 0124 Øystein Rapp Lillomarka OL 23304 52.25 06.35 11 0138 Are Strandli Gjø-Vard OL 30953 52.34 06.44 12 0126 Øystein Løvli Raumar OL 23683 53.05 07.15 13 0117 Tommy Sørlien Vang OL 39192 53.07 07.17 14 0137 Roger Birkelang Fossum IF 23618 53.26 07.36 15 0123 Jan Åsmund Sætaberget Lunderseter IL 26492 53.36 07.46 16 0808 Roger Wiik Tyrving IF 60564 54.12 08.22 17 0114 Roger Gulbrandsen Brandval/Kongsv 24913 54.23 08.33 18 0129 Per Ole Dahlsrud Bækkelaget SK 25099 54.25 08.35 19 0105 Torstein Sigurdjonsson Drangedal IL 24247 54.35 08.45 20 0132 Øivind Frøisland Vang OL 23764 54.53 09.03 21 0100 Aslak Berg OK Moss 22273 55.03 09.13 22 0134 Pål Stenberg Vang OL 28198 55.07 09.17 23 0135 Morten Stenberg Hein OL 25163 55.39 09.49 24 0104 Tore Jørandli Synnfjell OK 30623 55.41 09.51 25 0127 Svein Granerud Asker SK 23575 56.17 10.27 26 0103 Jan Erik Sveum Gjø-Vard OL 62266 56.37 10.47 27 0133 Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK 30616 57.41 11.51 28 0107 Jan Erik Myhr Molde & Omegn I 24566 58.06 12.16 29 0115 Ola Holt Fredrikstad SK 22245 58.56 13.06 30 0111 Fredrik Kristiansen Brandval/Kongsv 31720 59.16 13.26 31 0128 Stig Heyerdahl OL Vallset/Stan 25224 1:00.02 14.12 32 0139 Frode Haug OL Vallset/Stan 25251 1:00.15 14.25 33 0113 Henning Jordheim Vang OL 25273 1:01.16 15.26 34 0109 Gaute Herlyng Bardu IL 36271 1:03.00 17.10 35 0110 Bjørnar Ødegårdstuen Synnfjell OK 30617 1:03.46 17.56 36 0136 Jan Wetterskoog Hällefors OK 25106 1:03.50 18.00 37 0101 Per Midthaugen Synnfjell OK 30624 1:04.31 18.41 38 0112 Ola Bernt Bratlien OL Vallset/Stan 25261 1:05.16 19.26 39 0120 Roger Vangen Raumar OL 23982 1:07.34 21.44 40 0131 Bjørnar Halvorsen Elverum OK 33878 1:13.53 28.03 BRUTT 0122 Arnfinn Andersen IL Imås 26409 41 resultater, 42 påmeldte, 41 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.06 V97 Løten O-lag RESULTATER D21-AL 6360m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0154 Jorunn Teigen Kongsberg OL 36944 52.37 2 0155 Astrid K. Mathiesen NLHI 23971 53.09 00.32 3 0150 Ingrid Løvseth Ringsaker OL 26424 54.24 01.47 4 0147 Ann-Kristin Stokke Ringsaker OL 26412 55.03 02.26 5 0153 Frida Wallstrøm FK Herkules 36266 56.21 03.44 6 0152 Anne Marit Bordal Ringsaker OL 26413 57.17 04.40 7 0157 Doris Larsson Lillomarka OL 33852 57.52 05.15 8 0151 Kirsti Kringhaug Lillomarka OL 23292 59.22 06.45 9 0143 Ingrid Eid Rapp Lillomarka OL 23268 59.51 07.14 10 0146 Nina Lødeng Lillomarka OL 22255 1:02.39 10.02 11 0142 Guro Stokke OSI 22689 1:05.56 13.19 12 0149 Ingjerd Sommerstad Hedrum OL 22521 1:06.31 13.54 13 0148 Torunn Ølstad Gjø-Vard OL 26481 1:08.26 15.49 14 0141 Emilie Asplin OSI 22690 1:15.46 23.09 15 0144 Mette M. Nielsen Dronningens Liv 61965 1:17.17 24.40 BRUTT 0156 Ingela Kälvedal Hällefors OK 25100 16 resultater, 17 påmeldte, 16 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.06 V97 Løten O-lag RESULTATER H17-18 6360m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0169 Johan Høij Norbergs OK 16104 44.31 2 0161 Hans Brolund Kristinehamns O 36012 44.36 00.05 3 0168 Per Brolund Kristinehamns O 36027 46.57 02.26 4 0165 Per Fredberg Kristinehamns O 36042 1:01.48 17.17 5 0163 Mattias Larsson Kristinehamns O 36024 1:02.19 17.48 6 0166 Tobias Thorsson IK Trenne 20152 1:04.25 19.54 7 0162 Joakim Antonsson OK Løftan 20168 1:06.19 21.48 8 0164 Trond Aabakken OL Vallset/Stan 62236 1:16.29 31.58 8 resultater, 10 påmeldte, 8 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.07 V97 Løten O-lag RESULTATER H45- 6360m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0179 Terje Wikstrøm Hein OL 25148 46.25 2 0811 Jens Harald Fossheim Rudsbygd IL 26500 51.29 05.04 3 0173 Einar Sigstad Gjø-Vard OL 30955 52.15 05.50 4 0186 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsv 31713 53.02 06.37 5 0184 Olav Engen Raumar OL 28006 53.39 07.14 6 0812 Per Fosser Indre Østfold 33818 53.48 07.23 7 0180 Tore Watterdal OL Tønsberg & O 26376 53.56 07.31 8 0182 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 31445 54.34 08.09 9 0174 Lars Terje Mehus Ringsaker OL 26427 54.37 08.12 10 0176 Per Israelsson Lillomarka OL 23285 57.34 11.09 11 0188 Lasse Hylland OK Grane, S 36321 59.51 13.26 12 0171 Tor Solbergseter Austmarka IL 25072 1:00.59 14.34 13 0177 Knut Haug OL Vallset/Stan 62621 1:02.20 15.55 14 0175 Arne Torbjørn Jørandli Synnfjell OK 30613 1:12.13 25.48 15 0172 Arve Aardal Raumar OL 23660 1:13.06 26.41 16 0181 Odd Erik Jordheim Vang OL 25274 1:24.34 38.09 17 0185 Olav Østhagen OL Vallset/Stan 25236 1:30.00 43.35 18 0183 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 30553 1:39.40 53.15 18 resultater, 21 påmeldte, 18 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.08 V97 Løten O-lag RESULTATER H15-16 5380m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0798 Øivind Lund Raumar OL 23655 39.59 2 0203 Lars Skjeset Vang OL 25283 43.48 03.49 3 0204 Anders Lindberg Hällefors OK 25108 46.37 06.38 4 0194 Eirik Watterdal OL Tønsberg & O 26364 49.00 09.01 5 0197 Even Haug OL Vallset/Stan 62620 52.40 12.41 6 0199 Jostein Billingsø Eidskog OL 24937 54.09 14.10 7 0200 Kristoffer Øgaard OK Moss 31473 54.56 14.57 8 0195 Hans Erik Ringnes Skaukameratene 39544 56.36 16.37 9 0196 Anders L. Skjelbek Oppsal IF 31062 58.06 18.07 10 0202 Anfinn Line Skaukameratene 39545 59.56 19.57 11 0800 Ragnar Tonjer Tyrving IF 28081 1:00.13 20.14 12 0191 Joakim Aardal Raumar OL 23658 1:00.21 20.22 13 0190 Dag Andreas Langli Hamar OK 60796 1:02.23 22.24 14 0198 Olaf A. Pedersen Gjø-Vard OL 26469 1:03.34 23.35 15 0189 Tom Andre Helgesen Hamar OK 30898 1:04.23 24.24 16 0192 Idar Gårdsvoll Mauseidvåg & So 24546 1:06.39 26.40 17 0193 Even Sigstad Gjø-Vard OL 30956 1:07.29 27.30 18 0201 Simen Smestad Løten O-lag 25191 1:12.31 32.32 19 0797 Tore Ødegård Molde & Omegn I 60623 1:12.42 32.43 19 resultater, 19 påmeldte, 19 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.08 V97 Løten O-lag RESULTATER H50- 5380m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0228 Hans A. Tingvold Raufoss IL 23562 42.21 2 0227 Leif Billingsø Eidskog OL 24935 42.50 00.29 3 0212 Knut Skjeset Vang OL 25281 43.29 01.08 4 0210 Odd Rise Hein OL 25143 45.48 03.27 5 0225 Kjell Åke Ryen Kroppa IF 25014 47.04 04.43 6 0213 Per Aas Raumar OL 28121 47.20 04.59 7 0218 Steinar Fossen Lillomarka OL 23273 47.26 05.05 8 0223 Conny Lindberg Hällefors OK 25107 48.09 05.48 9 0211 Ove Thorsson IK Trenne 20146 50.00 07.39 10 0221 Arne Sveen Ringsaker OL 26407 50.12 07.51 11 0214 Bjørn Tveite Ås IL 24021 50.42 08.21 12 0222 Per Anders Aas Elverum OK 31007 51.05 08.44 13 0205 Einar Lund Hamar OK 60531 51.23 09.02 14 0233 Harald Bakke Gjø-Vard OL 23486 51.52 09.31 15 0231 Stein Edvardsen Elverum OK 24028 52.29 10.08 16 0224 Sven-Åke Jern OK Bjur 36118 54.15 11.54 17 0217 Bård Stang Hein OL 25137 54.53 12.32 18 0207 Tormod Lundberg Hamar OK 25119 55.14 12.53 19 0220 Harald Wibye OK Moss 22293 59.30 17.09 20 0229 Steinar Sørlien Hein OL 39191 59.38 17.17 21 0234 Hans Carlstedt Sävedalens AIK 25053 1:00.32 18.11 22 0215 Arne Westad Molde & Omegn I 24580 1:01.38 19.17 23 0209 Håkon Halvorsen Elverum OK 31069 1:01.40 19.19 24 0230 Per Arne Vangen Raumar OL 23981 1:09.24 27.03 25 0825 Åge Sløttet Rond OL 25097 1:09.47 27.26 26 0232 Lars Østerberg Sävedalens AIK 25054 1:09.57 27.36 27 0216 Gunnar Harstad Kolbotn & Skimt 23725 1:11.26 29.05 28 0206 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 60810 1:15.22 33.01 DISK 0226 Hans O. Skytteren Grue IL 24961 29 resultater, 31 påmeldte, 29 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.09 V97 Løten O-lag RESULTATER D19-20 5020m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0238 Susanna Larsson Kristinehamns O 36087 47.30 2 0239 Veronika Kälvedal Hällefors OK 25101 48.49 01.19 3 0237 Ingrid Aas Raumar OL 28125 56.31 09.01 3 resultater, 4 påmeldte, 3 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.10 V97 Løten O-lag RESULTATER D35- 5020m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0249 Anne Grethe Rustad Raumar OL 23651 38.51 2 0251 Lene S. Kinneberg Raumar OL 39215 39.23 00.32 3 0245 Toril Halland Lillomarka OL 23279 39.53 01.02 4 0253 Anita Heyderdahl OL Vallset/Stan 25225 43.18 04.27 5 0254 Anita Olsen IL Trysilgutten 31005 43.47 04.56 6 0243 Line Asplin Rudsbygd IL 26499 45.51 07.00 7 0256 Britt-Mari Eriksson Vang OL 37812 48.40 09.49 8 0248 Marit S. Lundanes Emblem IL 24552 50.17 11.26 9 0255 Hanne Sørensen Raumar OL 36310 50.53 12.02 10 0252 Ingrid Ravnan Raufoss IL 23561 53.10 14.19 11 0244 Ellen Chr. Koren OK Moss 22257 53.13 14.22 12 0246 Mette Solbergseter Austmarka IL 25073 58.29 19.38 13 0247 Mette Lappen IL Trysilgutten 25067 59.20 20.29 14 0250 Trine Tengbom Oppsal IF 36466 1:08.54 30.03 14 resultater, 14 påmeldte, 14 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.10 V97 Løten O-lag RESULTATER H55- 5020m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0281 Olav Høiås Hein OL 25150 37.54 2 0280 Torbjørn Håkensen OL Vallset/Stan 25260 38.15 00.21 3 0278 Kjell Hauger Brandval/Kongsv 24914 41.08 03.14 4 0277 Yngve Johansson Kristinehamns O 36078 41.18 03.24 5 0262 Trond Feiring Hamar OK 25117 41.26 03.32 6 0269 Olav Skjærbekk OL Vallset/Stan 62625 42.02 04.08 7 0292 Ivar Nordlund Brandval/Kongsv 31068 42.03 04.09 8 0271 Runo Johansson Kristinehamns O 36076 42.29 04.35 9 0261 Ronald Bjerva Drangedal IL 24244 43.32 05.38 10 0291 Uno Berg Halden SK 17978 44.14 06.20 11 0806 Bjørn Haugen OL Dølatroll 60806 44.25 06.31 12 0265 Knut Røhrsveen Ringsaker OL 26429 44.41 06.47 13 0260 Ole Chr. Sjølie Hamar OK 25124 44.54 07.00 14 0284 Magne Smeland Vang OL 25271 45.21 07.27 15 0829 Janne Jansson Malungs OK 24918 45.25 07.31 16 0264 Ole Arnt Skaaraas OL Vallset/Stan 62632 45.28 07.34 17 0267 Erik Engebråten Rudsbygd IL 25493 45.49 07.55 18 0282 Bjørn Eriksrud Gjø-Vard OL 23478 45.55 08.01 19 0279 Øyvind Lundberg Gjø-Vard OL 26462 46.20 08.26 20 0274 Gunnar Haug OL Vallset/Stan 62634 46.54 09.00 21 0289 Pär-Erik Johansson Kinnastrøms SK 29865 48.28 10.34 22 0268 Gustav Wennberg Åmåls OK 25035 49.29 11.35 23 0272 Per Gunnar Gjøstad Brandval/Kongsv 60845 50.43 12.49 24 0276 Einar Julshamn Brandval/Kongsv 31703 52.07 14.13 25 0263 Harald Brekke Hamar OK 25114 52.18 14.24 26 0258 Terje Throndsen Nittedal OL 28054 55.53 17.59 27 0288 Robert Tømt OK Moss 22300 57.03 19.09 28 0293 Kjell Høgseth Ringsaker OL 26423 57.36 19.42 29 0290 Karsten Kristiansen Elverum OK 36319 58.03 20.09 30 0286 Bjørn Jenssen Elverum OK 22557 1:01.28 23.34 31 0807 Anders Øvergaard OL Vallset/Stan 25112 1:12.39 34.45 DISK 0257 Arild Folkedal Måren OK 23793 DISK 0259 Henrik Hvoslef Bækkelaget SK 23140 DISK 0270 Arnfinn Nordhagen Ringsaker OL 26433 DISK 0275 Arne Brænden Nittedal OL 28042 BRUTT 0285 Åge Johansen Gjø-Vard OL 26457 DISK 0287 Johnny Eriksen Grue IL 24957 DISK 0294 Erling Svensson IK Trenne 20144 DISK 0804 Halvor Svenkerud Braskereidfoss 25085 DISK 0805 Ivar Tyriberget OL Vallset/Stan 62229 40 resultater, 43 påmeldte, 40 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.12 V97 Løten O-lag RESULTATER D17-18 4540m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0299 Jenny Persson Kristinehamns O 36099 39.08 2 0298 Camilla Berglund Sävedalens AIK 25050 41.09 02.01 3 0303 Emma Johansson Kristinehamns O 36092 42.38 03.30 4 0297 Sara Johansson Kristinehamns O 36102 44.55 05.47 5 0301 Lina Børjesson Sävedalens AIK 25051 46.49 07.41 6 0296 Anna Tonjer Tyrving IF 23968 1:04.00 24.52 7 0300 Sabina Alfredsson OK Mangen 25019 1:06.54 27.46 7 resultater, 8 påmeldte, 7 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.12 V97 Løten O-lag RESULTATER D40- 4540m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0312 Aud M. Fasting OK Moss 22250 42.14 2 0306 Ragnhild Teigen OL Trollo 22684 42.43 00.29 3 0311 Susanne Berglund Sävedalens AIK 25061 43.38 01.24 4 0305 Wenche Bjørnstad Hein OL 26425 44.57 02.43 5 0309 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stan 62622 45.53 03.39 6 0313 Bodil Heen Degnes Skaukameratene 39648 46.12 03.58 7 0304 Undis Strøm Hamar OK 28531 46.42 04.28 8 0310 Ina Loennechen Oppsal IF 31064 51.12 08.58 9 0341 Anne-Elise Edstrøm Oppsal IF 28078 56.29 14.15 10 0308 Marianne Thorsson IK Trenne 20158 1:07.21 25.07 11 0295 Brita Ourum Oppsal IF 30714 1:09.15 27.01 12 0307 Margareta Persson Kristinehamns O 36133 1:10.35 28.21 12 resultater, 12 påmeldte, 12 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.13 V97 Løten O-lag RESULTATER D21-AK 4540m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0332 Lisbeth Halvorsen Elverum OK 24964 38.49 2 0331 Yngvild Malmo Hein OL 28297 39.40 00.51 3 0340 Turid Wiik Asker SK 32164 39.57 01.08 4 0315 Merete Lysebo Lardal OL 30497 40.35 01.46 5 0326 Hanne Narvestad Halden SK 37077 41.58 03.09 6 0335 Anne Urset Ås IL 31052 42.43 03.54 7 0327 Marie Eriksson Kils OK 36128 43.12 04.23 8 0329 Tori Fjeld Ringsaker OL 26415 43.35 04.46 9 0316 Gunn Mariken Bjerva Drangedal IL 24246 43.50 05.01 10 0321 Elin Sjønnesen Lillomarka OL 28057 44.51 06.02 11 0318 Rine Holm OK Moss 20925 45.22 06.33 12 0323 Tone Engneset OL Vallset/Stan 36815 46.20 07.31 13 0325 Lena Søder OK Järnbärarna 25029 46.44 07.55 14 0338 Christina Sandvand IL Gular 22676 46.45 07.56 15 0322 Gyrid Løvlie Asker SK 28230 48.28 09.39 16 0314 Liv Schjerven Lardal OL 30491 49.00 10.11 17 0330 Marit Egner Asker SK 23570 49.05 10.16 18 0336 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 22329 49.56 11.07 19 0334 Kristin Svines Lillomarka OL 22583 52.20 13.31 20 0339 Toril Korsvik Rond OL 32211 53.52 15.03 21 0319 Kristin Storvik Molde & Omegn I 24573 54.35 15.46 22 0333 Sidsel Nordhagen Ringsaker OL 60689 57.06 18.17 23 0320 Laila Herlyng Bardu IL 36302 57.59 19.10 24 0328 Toril Fougner Wisløff Asker SK 36236 1:04.44 25.55 DISK 0317 Trine Bjerva Drangedal IL 24248 DISK 0324 Elin Frysjøenden OK Moss 33840 DISK 0337 Cicilie Nikolaisen Fet OL 24002 27 resultater, 27 påmeldte, 27 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.13 V97 Løten O-lag RESULTATER H35-AK 4540m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0802 Øystein Jensen Sarpsborg OL 22328 35.01 2 0351 Grim Bjørtomt OL Vallset/Stan 62623 36.38 01.37 3 0342 Arne Arnesen Hamar OK 31808 37.18 02.17 4 0348 Bjørn Godager Gjø-Vard OL 23488 38.49 03.48 5 0801 Tore Hermansson Ringsaker OL 26436 39.01 04.00 6 0347 Erling Skjelbek Oppsal IF 31063 39.18 04.17 7 0360 Jan Sveen Rond OL 23540 39.58 04.57 8 0343 Morten Johnsen Arnadal IL 26294 40.36 05.35 9 0362 Kai Byfuglien Gjø-Vard OL 23480 40.57 05.56 10 0363 Stein Magnus Moen Kjellmyra IL 31375 44.20 09.19 11 0358 Bjørn Jakobsen Molde & Omegn I 24568 45.18 10.17 12 0365 Kjell Thorberntsson OK Alehof 36313 46.05 11.04 13 0344 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 31595 49.25 14.24 14 0349 Erik Kinsten Nittedal OL 28061 50.07 15.06 15 0357 Hans-Åke Djurbäck Kinnastrøms SK 29858 50.56 15.55 16 0346 Øystein Holmen Synnfjell OK 30611 53.10 18.09 17 0352 Erik Slettum Gjø-Vard OL 26470 53.19 18.18 18 0354 Anders Ellstrøm Hällefors OK 25020 53.24 18.23 19 0803 Hans Gunnar Bruheim OK Fjell 25111 53.49 18.48 20 0345 Odd Nysæter Hein OL 25165 54.21 19.20 21 0359 Erik Hasli Synnfjell OK 60948 54.23 19.22 22 0361 Carl-Gunnar Høij OK Jøsse 36358 54.32 19.31 23 0355 Odd Sverre Buraas Raumar OL 23689 1:03.55 28.54 24 0356 Nils Raa Halden SK 36355 1:04.51 29.50 DISK 0350 Finn Thorsberg Grue IL 24963 25 resultater, 27 påmeldte, 25 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.14 V97 Løten O-lag RESULTATER D15-16 4330m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0376 Ragnhild Wedøe OL Toten-Troll 30554 44.28 2 0369 Marte Opsahl Løten O-lag 25201 47.11 02.43 3 0368 Lene Bergersen Asker SK 28238 48.26 03.58 4 0372 Hanna Høij OK Jøsse 36359 52.11 07.43 5 0375 Siv Haukebø Molde & Omegn I 62098 55.40 11.12 6 0374 May Lise Kloppbakken Synnfjell OK 30626 58.09 13.41 7 0371 Sandra Alfredsson OK Mangen 25030 1:03.27 18.59 8 0370 Therese Solevåg Mauseidvåg & So 30931 1:07.40 23.12 9 0366 Karen Marta Opheim Hamar OK 31592 1:13.50 29.22 10 0373 Hilde Høgetveit Westad Molde & Omegn I 36217 1:14.16 29.48 11 0367 Linda Bekkelund Løten O-lag 25198 2:00.50 1:16.22 11 resultater, 11 påmeldte, 11 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.15 V97 Løten O-lag RESULTATER H60- 4330m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0399 Jon Tyldum Rudsbygd IL 25497 38.58 2 0391 Ingemar Søder OK Järnbärarna 25027 41.06 02.08 3 0381 Odd Håkensen OL Vallset/Stan 62633 43.42 04.44 4 0398 Egil Snilsberg OK Moss 22296 44.01 05.03 5 0396 Bjørn Huusa Halden SK 22219 45.38 06.40 6 0382 Tore Hals Vingrom IL 31407 45.47 06.49 7 0385 Arne Boge OK Alehof 36312 46.06 07.08 8 0400 Ola Skarholt Asker SK 28225 46.15 07.17 9 0380 Jørgen Tangnes Hamar OK 60812 50.09 11.11 10 0392 Erik Wichmann Måren OK 23810 50.54 11.56 11 0389 Gunnar Haug Gjø-Vard OL 26452 51.30 12.32 12 0387 Ivar Vamnes Måren OK 36219 53.40 14.42 13 0386 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 30476 55.22 16.24 14 0379 Ingvald Pedersen Elverum OK 24970 58.13 19.15 15 0397 Bjørn Myhrmoen Rond OL 23545 59.06 20.08 16 0383 Thor Eriksen Østmarka OK 23841 59.12 20.14 17 0388 Arvid Haug OL Vallset/Stan 25249 59.43 20.45 18 0384 Hjalmar Nordkvist OK Järnbärarna 25026 1:02.48 23.50 19 0393 Odd Mittet OL Dølatroll 60679 2:06.34 1:27.36 DISK 0390 Willy Johansen Ringsaker OL 26432 DISK 0394 Egil Haug OL Vallset/Stan 62637 DISK 0395 Lars Hammarsten Kils OK 36147 22 resultater, 22 påmeldte, 22 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.16 V97 Løten O-lag RESULTATER D45- 4330m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0412 Margrete Jørandli Synnfjell OK 30614 46.06 2 0410 Gro Sonerdal Rudsbygd IL 25498 46.56 00.50 3 0407 Bente Wikstrøm Hein OL 36921 48.35 02.29 4 0415 Gro Eia OL Trollo 30694 50.00 03.54 5 0403 Berit Røste Hein OL 39187 50.59 04.53 6 0405 Solveig Billingsø Eidskog OL 24936 52.11 06.05 7 0416 May Christoffersen Asker SK 28240 54.40 08.34 8 0404 Elisabet Rise Hein OL 25142 54.54 08.48 9 0413 Kristin Østhagen OL Vallset/Stan 36817 1:13.58 27.52 10 0409 Wenche Granlund Raumar OL 28008 1:15.05 28.59 11 0408 Kari Thorvik Halden SK 36357 1:29.31 43.25 12 0411 Eva Skytteren Grue IL 24962 1:36.24 50.18 DISK 0406 Kari U. Mariussen Elverum OK 24973 DISK 0414 Rigmor Lømo Aas Elverum OK 31006 14 resultater, 14 påmeldte, 14 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.16 V97 Løten O-lag RESULTATER D50- 3960m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0434 Laila Sørlien Hein OL 25131 39.58 2 0418 Liv Feiring Hamar OK 25118 44.07 04.09 3 0421 Marta Stang Hein OL 31723 44.40 04.42 4 0429 Anne Karin Jørgensen Imåsveteranene 24140 45.10 05.12 5 0430 Kari Vikerhaugen Odal OL 24978 47.21 07.23 6 0427 Anni Gunnartorp Halden SK 22164 47.47 07.49 7 0425 Irene Zander Hällefors OK 25104 48.17 08.19 8 0419 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 25115 50.27 10.29 9 0432 Marit Tyldum Rudsbygd IL 61166 51.14 11.16 10 0435 Liv Røe Rudsbygd IL 25494 51.48 11.50 11 0417 Magnhild Norgård Hamar OK 30893 54.03 14.05 12 0420 Marith Brekke Hamar OK 25113 54.57 14.59 13 0428 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 23487 55.23 15.25 14 0437 Rita Raa Halden SK 36356 57.28 17.30 15 0426 Unni Harstad Kolbotn & Skimt 23728 59.44 19.46 16 0438 Ingrid Carlstedt Sävedalens AIK 25060 1:10.10 30.12 17 0422 Margrete Haug OL Vallset/Stan 62635 1:18.36 38.38 18 0431 Anitha Olsen Kolbotn & Skimt 23736 1:22.50 42.52 19 0436 Ann-Charlott Børjesson Sävedalens AIK 25059 1:35.52 55.54 DISK 0424 Hanne Beate Gjestvang OL Toten-Troll 30566 DISK 0433 Selma L. Watterdal OL Tønsberg & O 26375 DISK 0439 Turid Arnesen Myrvold IL 26482 22 resultater, 23 påmeldte, 22 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.17 V97 Løten O-lag RESULTATER H65- 3960m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0460 Sveinung Bleikvin Asker SK 31460 32.03 2 0453 Trygve Løvseth Kjellmyra IL 31373 34.35 02.32 3 0465 Nils Jansson Skattkärrs IF 25064 34.56 02.53 4 0459 Svein Sjønnesen Bækkelaget SK 23100 37.35 05.32 5 0454 Arnold Valvåg OL Vallset/Stan 62640 37.40 05.37 6 0455 Torstein Bjerke Lillomarka OL 23263 40.26 08.23 7 0462 Karl Kolstad Lillehammer OK 30440 41.03 09.00 8 0457 Hans Larsen Raumar OL 23657 41.52 09.49 9 0452 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 26474 41.53 09.50 10 0463 Sixten Martinsson Rørbäcksnäs IS 25046 43.47 11.44 11 0446 Odd Skjærbekk OK Moss 20930 44.09 12.06 12 0451 Einar Haugen Halden SK 31224 44.53 12.50 13 0448 Torbjørn Mengkrog Brandval/Kongsv 30450 45.09 13.06 14 0443 Hans Ruud Hamar OK 25122 46.32 14.29 15 0461 Jan Løvli Raumar OL 23692 46.39 14.36 16 0442 Egil Ekeberg Hein OL 25091 47.44 15.41 17 0449 Valter Alama OK Grane, S 36320 47.45 15.42 18 0458 Morten Lahlum OL Vallset/Stan 62630 50.16 18.13 19 0444 Egil Renolen Hamar OK 36449 54.51 22.48 20 0450 Arvo Hyvønen Skattkärrs IF 25063 57.10 25.07 21 0464 Bjørn Fodstad Raumar OL 36917 1:06.08 34.05 22 0447 Arne Strandli Gjø-Vard OL 18927 1:14.29 42.26 DISK 0445 Arnfinn Sjønnesen Nittedal OL 36933 23 resultater, 24 påmeldte, 23 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.18 V97 Løten O-lag RESULTATER D60- 3520m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0472 Britta Daniels Malungs OK 25034 40.41 2 0469 Astrid Eriksen Østmarka OK 20078 44.08 03.27 3 0471 Inger E Vamnes Måren OK 36218 46.51 06.10 4 0468 Inger Rundberget Elverum OK 24968 48.24 07.43 5 0474 Tiril Liby Seip Porsgrunn OL 24343 48.36 07.55 6 0467 Nelly Tangnes Hamar OK 60811 49.51 09.10 7 0473 Marit Ødegårdstuen Synnfjell OK 30615 49.55 09.14 8 0470 Sylvi Leikvam Asker SK 60921 51.54 11.13 8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.18 V97 Løten O-lag RESULTATER H70- 3520m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0486 Birger Garberg Ringerike OL 28097 34.53 2 0480 Åke Hohlin Åmotfors OK 25074 36.36 01.43 3 0481 Rolf Nilsson OK Hierne 36352 39.29 04.36 4 0479 Berndt Lindros Rørbäcksnäs IS 25045 39.48 04.55 5 0482 Bjørn Ottesen Grue IL 24956 42.30 07.37 6 0485 Gustav Eriksson Hofors OK 36354 43.58 09.05 7 0483 Egil Lund OK Moss 60530 44.02 09.09 8 0478 Asjbørn Bakken Lillehammer OK 31315 44.11 09.18 9 0476 Ove Wærner Raumar OL 31563 45.50 10.57 10 0477 Jon Lien Halden SK 22159 1:06.51 31.58 DISK 0484 Steffen Steffensen Halden SK 22127 11 resultater, 11 påmeldte, 11 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.19 V97 Løten O-lag RESULTATER D55- 3520m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0505 Birgitta Johansson Kristinehamns O 36134 30.14 2 0508 Tea Forberg Rond OL 23539 32.47 02.33 3 0491 Ragnhild Blom-Hagen Elverum OK 24971 35.14 05.00 4 0496 Elwy Wetterskoog Hällefors OK 25105 36.46 06.32 5 0488 Ulla Lindhe IK Stern 29082 37.55 07.41 6 0490 Aase Lindholm Lillehammer OK 31311 38.13 07.59 7 0495 Liv Horntvedt Imåsveteranene 24141 39.46 09.32 8 0506 Inger Døhlen Raumar OL 23644 40.52 10.38 9 0504 Synnøve Kaul Elverum OK 22538 43.01 12.47 10 0492 Ester Martinsson Rørbäcksnäs IS 25047 43.25 13.11 11 0503 Nina Wichmann Måren OK 23811 43.42 13.28 12 0500 Torunn Aa. Ovesen Elverum OK 24966 45.15 15.01 13 0502 Ragnhild Brænden Nittedal OL 28043 45.32 15.18 14 0493 Grethe Bulukin Nittedal OL 28045 46.33 16.19 15 0487 Solveig Folkedal Måren OK 23798 48.12 17.58 16 0498 Åse Konst Elverum OK 24965 51.13 20.59 17 0816 Ragnhild Haugen OL Dølatroll 60805 51.44 21.30 18 0497 Gunilla Lundgren OK Grane, S 38064 55.41 25.27 19 0501 Veslemari Pran Odal OL 24979 1:00.45 30.31 20 0507 Anne Sjønnesen Nittedal OL 28052 1:00.48 30.34 21 0499 Hanna B. Solberg Gjø-Vard OL 26476 1:09.03 38.49 BRUTT 0494 Ingela Eriksson Åmåls OK 25036 22 resultater, 23 påmeldte, 22 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.20 V97 Løten O-lag RESULTATER D35-AK 3520m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0512 Kristine Tollefsen OK Øst 23998 30.02 2 0511 Liv Bakken Haga Raumar OL 25042 32.03 02.01 3 0509 Anne Sofie S. Olsson Forsa 25096 34.15 04.13 4 0518 Reidunn Halland Lillomarka OL 23278 35.29 05.27 5 0510 Unni Stenhammer Lillomarka OL 31697 38.49 08.47 6 0515 Ingun B. Slettum Gjø-Vard OL 26471 39.53 09.51 7 0516 Edel Sofie Nilsen Asker SK 30535 43.05 13.03 8 0513 Barbro Falck-Ytter Gjø-Vard OL 26449 43.11 13.09 9 0514 Anne Cathrine Ekroll Raumar OL 23978 46.19 16.17 DISK 0517 Lena Weiming-Nyberg Kinnastrøms SK 29883 10 resultater, 10 påmeldte, 10 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.20 V97 Løten O-lag RESULTATER D70- 3130m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0520 Gunborg Wåhlberg OK Kåre 25013 41.17 2 0521 Gyda Lahlum OL Vallset/Stan 62629 52.11 10.54 3 0519 Kari Bakken Lillehammer OK 31318 54.39 13.22 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.20 V97 Løten O-lag RESULTATER H75- 3130m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0529 John E. Carlsson OK Mangen 25018 36.39 2 0528 Sven Wåhlberg OK Kåre 25012 38.23 01.44 3 0530 John Grindvall Kils OK 36153 41.10 04.31 4 0527 Erling Egge OL Toten-Troll 30551 43.06 06.27 5 0525 Ulf Ottersen Halden SK 22176 43.40 07.01 6 0526 Sigurd Skår Raumar OL 25043 48.00 11.21 DISK 0524 Leif C. Braathen OK Moss 22298 7 resultater, 8 påmeldte, 7 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.21 V97 Løten O-lag RESULTATER D65- 3130m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0534 Gunnel Hammarsten Kils OK 36135 33.30 2 0532 Inga-Britt Malm Garphyttans IF 36350 33.57 00.27 3 0533 Inga-Lisa Eriksson Hofors OK 36353 47.12 13.42 4 0531 Eva Løvseth Kjellmyra IL 31372 52.18 18.48 5 0828 Ruth Flatmo Raumar OL 31815 1:30.01 56.31 5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.21 V97 Løten O-lag RESULTATER D13-14 2890m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0541 Mari M. Fasting OK Moss 22251 22.32 2 0551 Guro Fasting OK Moss 22252 25.28 02.56 3 0550 Ragnhild Aas Raumar OL 28130 30.41 08.09 4 0553 Selma Tonjer Tyrving IF 28082 31.05 08.33 5 0549 Simone Alfredsson OK Mangen 25031 32.41 10.09 6 0545 Lene Godager Løten O-lag 25194 32.59 10.27 7 0538 Ane Norgård Brohaug Hamar OK 30894 34.30 11.58 8 0543 Ingvild Tømta Raumar OL 23688 35.14 12.42 9 0546 Katja Ekroll Jahren Raumar OL 23979 35.36 13.04 10 0544 Cicilie Ottesen Skaukameratene 22380 35.57 13.25 11 0548 Jenni H. Indby Løten O-lag 39228 37.02 14.30 12 0554 Kajsa Børjesson Sävedalens AIK 25062 37.58 15.26 13 0540 Marte Skårholen Løten O-lag 36608 40.48 18.16 14 0547 Elisabeth Eriksen OK Moss 36264 52.19 29.47 15 0539 Helene Moen Hamar OK 60807 52.57 30.25 16 0537 Ingunn Edstrøm Oppsal IF 28077 53.26 30.54 17 0536 Ingrid Hjorth Grue IL 24905 55.33 33.01 18 0535 Marit Hjorth Grue IL 24907 57.23 34.51 19 0552 Hege Irene Bakke Løten O-lag 36609 1:32.47 1:10.15 19 resultater, 20 påmeldte, 19 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.22 V97 Løten O-lag RESULTATER H13-14 2890m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0566 Johan Hylland OK Grane, S 36324 20.58 2 0565 Magnus Carlstedt Sävedalens AIK 25058 22.24 01.26 3 0571 Henrik Sigstad Gjø-Vard OL 30957 22.57 01.59 4 0560 Håkon Teigen Røed OL Trollo 22686 24.32 03.34 5 0573 Yngve Volden Løten O-lag 62645 25.16 04.18 6 0558 Joakim Berglund Sävedalens AIK 25056 25.58 05.00 7 0568 Stian Bergersen Asker SK 28237 26.22 05.24 8 0563 Jostein Bø Fløystad Gjø-Vard OL 30958 29.19 08.21 9 0559 Simen Rustad Raumar OL 23649 29.58 09.00 10 0557 Eivind Aardal Raumar OL 23659 30.33 09.35 11 0574 Eirik Melbye Buraas Raumar OL 23691 30.44 09.46 12 0556 Edvard Moen Hamar OK 60809 32.23 11.25 13 0576 Erik Persson Kristinehamns O 36048 32.27 11.29 14 0567 Håvard Line Skaukameratene 22378 33.24 12.26 15 0819 Stein Arve Skjaker Hadeland OL 23535 33.52 12.54 16 0564 Øyvind Skullerud Skaukameratene 22353 34.09 13.11 17 0570 Per Hylland OK Grane, S 36322 35.03 14.05 18 0578 Helge Gårdsvoll Mauseidvåg & So 24547 37.00 16.02 19 0577 Lars L. Skjelbek Oppsal IF 31061 38.16 17.18 20 0561 Anders Skarholt Asker SK 28226 39.24 18.26 21 0572 Patrik Berglund Sävedalens AIK 25057 43.03 22.05 22 0562 Jens K. Haug OL Vallset/Stan 28588 46.53 25.55 23 0575 Aleksander Østhagen OL Vallset/Stan 36816 47.43 26.45 24 0569 David Kling-Odencrantz Hällefors OK 25023 53.25 32.27 24 resultater, 24 påmeldte, 24 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.23 V97 Løten O-lag RESULTATER H17-C 4220m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0607 Lars Fallbakken OL Vallset/Stan 25256 34.09 2 0792 Tom Helgesen Hamar OK 30897 35.53 01.44 3 0796 Jon Folkedal Måren OK 25095 36.36 02.27 4 0594 Erik Haugen Ringsaker OL 26434 37.22 03.13 5 0793 Per Olav Bækken Tynset IF 16681 37.52 03.43 6 0794 Ole Undertun Johansen Ringsaker OL 26430 38.45 04.36 7 0603 Bjørn Haga Raumar OL 25041 38.56 04.47 8 0598 Bjørn Bergsløkken Grue IL 24955 39.05 04.56 9 0795 Knut Ivar Vestli OL Vallset/Stan 25090 39.15 05.06 10 0604 Terje Risberg Brandval/Kongsv 31704 40.12 06.03 11 0593 Mats Byfuglien Gjø-Vard OL 23481 40.15 06.06 12 0597 Paul Skjaker Hadeland OL 23518 40.31 06.22 13 0592 Stein Andersen Hein OL 25183 41.48 07.39 14 0600 Anders Edvardsen Elverum OK 36318 44.08 09.59 15 0608 Asgeir Strandli Gjø-Vard OL 36269 45.32 11.23 16 0596 Knut Malmo Hein OL 25160 45.45 11.36 17 0606 Sverre Wisløff Asker SK 36158 46.22 12.13 18 0602 Søren Sørensen Dronningens Liv 61966 48.33 14.24 19 0605 Arne Tømta Raumar OL 23685 50.22 16.13 20 0591 Terje Syljuåsen Ringsaker OL 26406 51.03 16.54 21 0584 Per Nikolaisen OK Øst 60729 51.28 17.19 22 0791 Edvin Elisenberg Hamar OK 30896 52.53 18.44 23 0827 Helge Giil Rond OL 25048 53.34 19.25 24 0619 Svein Tore Narvestad Halden SK 37078 55.40 21.31 25 0609 Oddvar Gravingen Kjellmyra IL 31380 56.13 22.04 26 0579 Erik Grøndalen Hamar OK 30747 59.11 25.02 27 0582 Jan Olav Tuterud Hamar OK 36447 1:00.24 26.15 28 0610 Ole Øvergaard OL Vallset/Stan 25069 1:03.05 28.56 29 0589 Geir Fyllingsnes Asker SK 32163 1:04.14 30.05 30 0585 Knut Martinsen Hein OL 25161 1:04.18 30.09 31 0595 Svein Erik Tollefsen Gjø-Vard OL 26478 1:05.01 30.52 31 0601 Bård Hjort Gjø-Vard OL 26453 1:05.01 30.52 33 0588 Bjørn Kåre Gårdsvoll Mauseidvåg & So 24544 1:12.17 38.08 34 0618 Steinar Mariussen Elverum OK 61119 1:17.59 43.50 35 0614 Ragnar Høsøien Hein OL 25169 1:18.24 44.15 36 0581 Per Kristian Andresen Arnadal IL 26302 1:19.54 45.45 37 0590 Ole Engen Raumar OL 28007 1:20.43 46.34 38 0612 Tore Kälvedal Hällefors OK 25103 1:22.20 48.11 39 0611 Torleif Eriksen OK Moss 22283 1:23.36 49.27 40 0586 Per Fløystad Gjø-Vard OL 39499 1:23.48 49.39 41 0826 Rune Nordby Elverum lærerhø 25110 1:52.09 1:18.00 DISK 0599 Thor Sichitz Andersen OL Dølatroll 62028 DISK 0616 Trond Pedersen Vang OL 25287 DISK 0620 Tomas Martinsen Lillomarka OL 60929 44 resultater, 50 påmeldte, 44 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.24 V97 Løten O-lag RESULTATER D17-C 3270m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0631 Anne-Grete Austad Rond OL 37055 30.43 2 0622 Kjersti Brekke Hamar OK 60814 33.39 02.56 3 0642 Ingeborg Bakke Vingrom IL 39221 36.13 05.30 4 0629 Monica Berglund Raumar OL 23992 37.06 06.23 5 0654 Ingrid Byfuglien Gjø-Vard OL 23482 37.35 06.52 6 0648 Heidi Kristin Bø Gjø-Vard OL 36325 37.42 06.59 7 0646 Gunvor Skjeset Vang OL 25282 38.29 07.46 8 0643 Kari-Ann Omli Nydalen SK 28186 39.43 09.00 9 0644 Anna Edquist OK Moss 22284 39.56 09.13 10 0633 Marianne Storsveen Elverum OK 36315 40.08 09.25 11 0627 Heidi Johnsen Arnadal IL 26293 40.40 09.57 12 0645 Bente Edvardsen Elverum OK 36317 40.44 10.01 13 0639 Turid Giil Rond OL 23541 41.49 11.06 14 0626 Rita Hangaard Hamar OK 25120 44.55 14.12 15 0628 Kristine B. Solberg Gjø-Vard OL 26475 47.54 17.11 16 0636 Hilde S Svenningsen OL Vallset/Stan 62641 48.32 17.49 17 0641 Anna M. Ingvaldsen Gjø-Vard OL 36348 48.49 18.06 18 0635 Monica Storsveen Elverum OK 36316 49.19 18.36 19 0651 Ann-Brit Danielsen Vang OL 25265 49.30 18.47 20 0630 Marit Vardenær Gjø-Vard OL 26479 49.44 19.01 21 0650 Anita Ramstadengen OL Toten-Troll 30577 51.19 20.36 22 0647 Eva Lindeberg OK Grane, S 36323 52.06 21.23 23 0625 Bente Grøndalen Hamar OK 30749 52.50 22.07 24 0649 Mona Nordhaug Raumar OL 31806 53.24 22.41 25 0624 Solvår Wien Hamar OK 30895 53.42 22.59 26 0653 Britt Marie Kälvedal Hällefors OK 25102 53.43 23.00 27 0623 Gunnhild Ljones Hamar OK 36446 54.46 24.03 28 0640 Inger Beate Tokvam Raumar OL 25044 56.36 25.53 29 0632 Åse Marie Sandberg OL Toten-Troll 30557 1:06.53 36.10 30 0621 Åse Båsen Asker SK 25098 1:46.43 1:16.00 BRUTT 0637 Tone Granlund Raumar OL 28009 31 resultater, 34 påmeldte, 31 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.25 V97 Løten O-lag RESULTATER D13-16C 2730m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0663 Beate Giil Rond OL 32214 33.25 2 0662 Åsne Sløttet Rond OL 32212 35.25 02.00 3 0661 Thea Søberg Løten O-lag 25081 41.17 07.52 4 0659 Maren Bråten Solhaug Rond OL 32213 46.56 13.31 5 0658 Stine Berntsen Løten O-lag 36267 47.53 14.28 6 0657 Marit Berntsen IL Koll 23234 56.31 23.06 6 resultater, 8 påmeldte, 6 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.26 V97 Løten O-lag RESULTATER H13-16C 2730m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0672 Erik Stordal IL Trysilgutten 25066 30.50 2 0665 Eivind Opsahl Vang OL 25269 32.43 01.53 3 0667 Vidar Baardseth Ringsaker OL 25040 38.16 07.26 4 0668 Fredrik Bakke Løten O-lag 36270 50.57 20.07 5 0666 Christoffer Helgesen Hamar OK 30899 52.01 21.11 6 0669 Martin Heen Degnes Skaukameratene 22358 1:40.33 1:09.43 6 resultater, 7 påmeldte, 6 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.26 V97 Løten O-lag RESULTATER D10-12 2730m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0681 Mari Ourum Oppsal IF 30713 37.18 2 0680 Silje Ekroll Jahren Raumar OL 23980 39.14 01.56 3 0678 Rannveig Bø Fløystad Gjø-Vard OL 30959 43.10 05.52 4 0677 Karen M. Haug OL Vallset/Stan 25241 45.27 08.09 5 0679 Berit Billingsø Eidskog OL 24939 49.17 11.59 6 0674 Lea Tonjer Tyrving IF 11520 51.13 13.55 7 0673 Ida Hjorth Grue IL 24906 54.01 16.43 8 0676 Nina Smestad Løten O-lag 25192 55.05 17.47 8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.26 V97 Løten O-lag RESULTATER H10-12 2730m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0686 Øyvind Watterdal OL Tønsberg & O 28236 24.56 2 0685 Trygve Olsen IL Trysilgutten 36246 28.29 03.33 3 0689 Olav Lundanes Emblem IL 24553 29.00 04.04 4 0688 Magnus Ombustvedt OK Moss 20015 32.03 07.07 5 0687 Jon Anders Bakke Løten O-lag 36610 45.41 20.45 6 0684 Magne Dæhli Løten O-lag 36603 51.38 26.42 7 0691 Kling-Odencrantz Hällefors OK 25024 59.05 34.09 8 0690 Ivar H. Indby Løten O-lag 62648 1:25.05 1:00.09 8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.27 V97 Løten O-lag RESULTATER D17-N 2810m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0699 Anne Sofie Eriksen Dronningens Liv 61967 28.45 2 0697 Elisabeth Thorberntsson OK Alehof 36314 30.56 02.11 3 0702 Marianne Larsen Dronningens Liv 61969 33.28 04.43 4 0696 May Britt Kvarstad Lillomarka OL 25017 34.12 05.27 5 0703 Kari Sevatsdal OL Vallset/Stan 25068 37.40 08.55 6 0700 Ingrid Robøle Ringsaker OL 25037 38.16 09.31 7 0698 Marita Johansson Kinnastrøms SK 29879 49.19 20.34 8 0701 Beathe Aslaksen Gjø-Vard OL 36349 50.30 21.45 8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.27 V97 Løten O-lag RESULTATER H17-N 2810m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0705 Bjørn Vorre Lardal OL 25086 27.53 2 0708 Knut Solhaug Rond OL 32217 29.06 01.13 3 0704 Ivar Holt Lardal OL 25088 30.36 02.43 4 0707 Leif Ombustvedt OK Moss 20016 38.06 10.13 5 0731 Jørn Thorvik Halden SK 28557 45.05 17.12 DISK 0706 Marius Monssveen Ringsaker OL 25039 6 resultater, 7 påmeldte, 6 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.27 V97 Løten O-lag RESULTATER D13-16N 2560m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0714 Kristin Vollen Rond OL 32220 25.03 2 0710 Anja Lyng Bækken Tynset IF 16662 28.50 03.47 3 0712 Vibeke Giil Rond OL 32215 29.03 04.00 4 0715 Oda Lunder Gjø-Vard OL 30965 29.26 04.23 5 0716 Birgit Vollen Rond OL 32219 42.25 17.22 5 resultater, 6 påmeldte, 5 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.28 V97 Løten O-lag RESULTATER H13-16N 2560m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
DISK 0719 Håvard Wikstrøm Hein OL 25174 1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.28 V97 Løten O-lag RESULTATER D10-12N 2190m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0728 Tone Vollen Rond OL 32218 20.33 2 0730 Kine Halland Steiwer Lillomarka OL 37030 20.51 00.18 3 0723 Svanhild Bjones Hamar OK 30891 23.19 02.46 4 0725 Nina-Helene Danielsen Vang OL 25267 25.25 04.52 5 0726 Linn-Renate Danielsen Vang OL 25266 25.58 05.25 6 0724 Synne H. Rustad Løten O-lag 36560 27.02 06.29 7 0729 Marianne Dæhli Løten O-lag 62530 31.04 10.31 8 0727 Emma Søberg Løten O-lag 25210 40.36 20.03 9 0733 Sara Teigland Fredrikstad SK 25079 1:02.35 42.02 9 resultater, 9 påmeldte, 9 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.28 V97 Løten O-lag RESULTATER H10-12N 2190m
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0743 Gaute W. Halland Steiwer Lillomarka OL 36284 18.32 2 0739 Eirik Rustad Raumar OL 23650 20.35 02.03 3 0741 Even Lunder Gjø-Vard OL 30966 22.16 03.44 4 0738 Atle Ombustvedt OK Moss 20017 23.13 04.41 5 0734 Kornelius Langli Hamar OK 28528 23.39 05.07 6 0737 Eirik Ravnan Raufoss IL 25038 24.46 06.14 7 0740 Even Skårholen Løten O-lag 25049 24.59 06.27 8 0742 Erik Heyderdahl OL Vallset/Stan 30734 26.04 07.32 9 0735 Amund Ruud Løten O-lag 25077 30.14 11.42 10 0745 Anders Heen Degnes Skaukameratene 22370 30.57 12.25 11 0748 Gjermund Olsen IL Trysilgutten 62260 31.11 12.39 12 0720 Simen Frøisland Vang OL 28516 32.10 13.38 13 0746 Kim Kvarstad Lillomarka OL 25016 38.09 19.37 14 0747 Vegar Line Skaukameratene 22365 49.32 31.00 15 0732 Even Teigland Fredrikstad SK 28540 1:02.24 43.52 BRUTT 0736 Leif Jørgen Berntsen IL Koll 23253 16 resultater, 17 påmeldte, 16 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.29 V97 Løten O-lag RESULTATER N-ÅPEN 1710m
Nr. N a v n L a g Brikke
0749 Mads Elisenberg Hamar OK 28541 0750 Mari Elisenberg Hamar OK 28547 0751 Kristine Bakke Løten O-lag 28523 0752 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 28529 0753 Mari Jevne Arnesen Hamar OK 28530 0754 Ann Kristin Strøm Hamar OK 0755 Trine Lise Strøm Hamar OK 28534 0756 Lars Grøndalen Hamar OK 28539 0757 Ingvild Rud Skjærstad Løten O-lag 28536 0758 Benedikte Rud Skjærstad Løten O-lag 28537 0759 Torbjørn Vollen Rond OL 28522 0760 Lars Erik Bakke Løten O-lag 25188 0761 Lisa Jørandli Synnfjell OK 36191 0762 Vegar Ølstad Gjø-Vard OL 28548 0763 David Gottfridsson Ås IL 28525 0764 Kjetil Øygard Løten O-lag 62555 0765 Sindre Eia Holtung OL Trollo 28549 0767 Olaf H. Indby Løten O-lag 31694 0768 Solveig Giil Rond OL 28518 0769 Malin Ølstad Gjø-Vard OL 28551 0770 Karoline Bjørnstad Løten O-lag 28517 0771 Ragnhild Haga Raumar OL 28553 0772 Belinda Jørandli Synnfjell OK 36184 0773 Silje Godager Løten O-lag 25195 0774 Sigurd Ravnan Raufoss IL 28554 0775 Martin Byfuglien Gjø-Vard OL 28513 0776 Ingeborg U. Mariussen Elverum OK 24976 0777 Ingvild Maalen Ås IL 28524 0778 Brage Ekroll Jahren Raumar OL 28555 0779 Magnus L. Skjelbek Oppsal IF 28556 0780 Ane Kløvrud Lillomarka OL 36125 0781 Runar Bekkelund Løten O-lag 25186 0782 Line Bjerke Lillomarka OL 25093 0783 Ellen Stenhammer Lillomarka OL 25094 0784 Torril Gjølstad Brandval/Kongsv 25078 0785 Taran Rustad Løten O-lag 25080 0786 Marte Tømmervold Hamar OK 28535 0787 Simen Undseth Solberg Gjø-Vard OL 25092 0788 Julie Slettum Gjø-Vard OL 25083 0766 Guro Ingvaldsen Gjø-Vard OL 28511 40 resultater, 40 påmeldte, 40 startende Regnly X-Sport Mandag 24. Mai 1999 16:52.30 V97 Løten O-lag