Elgdilten

Hamar OK/Løten OL. Gransjøvangen

13.06.11

Resultatliste per klasse

D-10 |  D11-12 |  D11-12N |  D13-14 |  D13-16C | 
D13-16N |  D15-16 |  D17-AK |  D17-C |  D17-N | 
D21-AL |  D35- |  D40- |  D45- |  D45-AK | 
D50- |  D55- |  D60- |  D65- |  D70- | 
D75- |  H-10 |  H11-12 |  H11-12N |  H13-14 | 
H13-16C |  H13-16N |  H15-16 |  H17-AK |  H17-C | 
H17-N |  H21-AL |  H35- |  H40- |  H45- | 
H45-AK |  H50- |  H55- |  H60- |  H65- | 
H70- |  H75- |  H80- |  N-Åpen | 

Resultatliste D-10Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjørnerød,Karoline Moss, OK 26:48
Dirro,Carmen Måren OK 37:52
Oldernes,Torill Lillomarka OL 23:49
Stræte,Tuva Aas Ringerike OL 20:47
Vestre,Kristin Benum Fossum IF 20:48
Viena,Sunniva Ringerike OL 1:11:23
Resultatliste D11-12Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lome,Anine Hamar OK 14:24 + 00:00
2Eide,Ragnhild Byåsen IL 16:02 + 01:38
3Lykke,Vilde Årøen Emblem IL 16:55 + 02:31
4Opseth,Silje Ringerike OL 17:20 + 02:56
5Kalbækken,Ane Ingeborg Tynset IF 17:51 + 03:27
6Strand,Synne Lierbygda O-lag 17:52 + 03:28
7Bergstrøm,Marie Gimle IF 18:26 + 04:02
8Madslien,Ingrid Nydalens SK 18:39 + 04:15
9Melkild,Vera Freidig 19:15 + 04:51
10Aaslund,Ingrid Fet OL 19:50 + 05:26
11Sommerstad Vee,Emilie Tyrving, IL 19:53 + 05:29
11Lien,Mari Victoria Robøle Hamar OK 19:53 + 05:29
13Holo,Åsne Fossum IF 20:21 + 05:57
14Haltia,Thea Feiring Tyrving, IL 20:22 + 05:58
15Wiest,Heidi Therese Vallset/Stange, OL 20:43 + 06:19
16Hæstad Bjørnstad,Victoria Fossum IF 20:53 + 06:29
17Sandvold,Guri Tynset IF 20:55 + 06:31
18Dahl Fosby,Astrid Gimle IF 21:20 + 06:56
19Arnevik,Tuva Kristiansand OK 21:21 + 06:57
20Kvålsgard,Ingrid Gylterud Fossum IF 21:42 + 07:18
21Hasli,Agnethe Synnfjell OK 21:44 + 07:20
22Dengerud,Vibeke Steinkjer OK 22:11 + 07:47
23Vollset,Hedvig Heming/Njård OL 23:18 + 08:54
24Vatn,Ane Marte Frol IL 24:13 + 09:49
25Sylte,Maria Ulseth Freidig 24:20 + 09:56
26Bakke,Julie Fossum IF 24:38 + 10:14
27V,Hanne Porsgrunn OL 24:45 + 10:21
28Bergsland,Marte Trøsken IL 25:25 + 11:01
29Dengerud,Karianne Olsvik Nydalens SK 25:30 + 11:06
30Bredalen,Ingrid Nittedal OL 25:49 + 11:25
31Katla,Pernille Fossum IF 29:00 + 14:36
32Sønsterudbråten,Mathilde Raumar Orientering 31:00 + 16:36
33Krogstadmo,Ingrid Wanvik Selbu OK 31:11 + 16:47
34Kobernus,Isolde Lillomarka OL 32:04 + 17:40
35Martinsen,Elida Veidahl Vang OL 39:01 + 24:37
36Grønvold,Astrid Søbye Porsgrunn OL 43:36 + 29:12
DSQNielsen,Jorid Nandrup Indre Østfold OK
DSQHermansson,Ane Ringsaker Orienteringklubb
DNSBerge,Ingeborg Fallbakken Løten O-Lag
DNSMelby,Henriette Haugen Raumar Orientering
Resultatliste D11-12NReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lunåsmo,Anna Vangen Tynset IF 16:18 + 00:00
2Wølneberg,Ingrid Marie Tyrving, IL 16:38 + 00:20
3Sandvold,Inga Tynset IF 16:50 + 00:32
4Sørum,Ida Therese G Skien OK 16:52 + 00:34
5Ryen,Emma Hamar OK 16:53 + 00:35
6Rørlien,Mari Fossum IF 21:47 + 05:29
DNSHalvas-Svendsen,Mari Hamar OK
Resultatliste D13-14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olaussen,Marie Fredrikstad SK 27:37 + 00:00
2Narum,Dorte Vallset/Stange, OL 27:43 + 00:06
3Fiskum,Astrid Tyrving, IL 28:42 + 01:05
4Eide,Ingeborg Byåsen IL 29:05 + 01:28
5Helland-Hansen,Kristin Tyrving, IL 29:30 + 01:53
6Granstedt,Gina Halden SK 29:31 + 01:54
7Råheim,Åshild Faller OK Øst 29:54 + 02:17
8Lundanes,Ingrid Emblem IL 31:08 + 03:31
9Bråten,Tiril Ruud Raumar Orientering 33:52 + 06:15
10Græsli,Sara Hamar OK 34:13 + 06:36
11Grandal,Siri Tyrving, IL 34:27 + 06:50
12Sandstad,Malin Freidig 34:42 + 07:05
13Dengerud,Kjersti Steinkjer OK 34:44 + 07:07
14Woxholth,Nora Synnøve Asker SK 36:15 + 08:38
15Kolstad,Åshild Mo OK 36:38 + 09:01
16Bergstrøm,Amalie Gimle IF 37:12 + 09:35
17Sølberg,Line Leik, IL 37:48 + 10:11
18Haltia,Ida Feiring Tyrving, IL 37:59 + 10:22
19Blindheim,Kristin Lillomarka OL 38:17 + 10:40
20Vestre,Ingvild Benum Fossum IF 38:23 + 10:46
21Lægran,Oda Nydalens SK 38:53 + 11:16
22Krogstadmo,Kjerstine Wanvik Selbu OK 39:16 + 11:39
23Tømmervold,Stine Frogner Hamar OK 39:23 + 11:46
24Bjørgen,Sigrid Vallset/Stange, OL 39:27 + 11:50
25Ness,Sanna Fiskum Freidig 39:35 + 11:58
26Helland-Hansen,Anniken Tyrving, IL 39:50 + 12:13
27Iversen,Sofie Skyttersæter Heming/Njård OL 40:14 + 12:37
28Nesheim Flatebakken,Synne Tyrving, IL 40:21 + 12:44
29Westin,Emilie Porsgrunn OL 42:05 + 14:28
30Bakken,Stine Madslien Nydalens SK 43:18 + 15:41
31Hagen,Emilie Johanne Raumar Orientering 44:16 + 16:39
32Njåstein,Stine Tyrving, IL 45:33 + 17:56
33Lund,Mille Johanna Lorentzen Heming/Njård OL 45:55 + 18:18
34Buøen,Ida Gotaas Fossum IF 49:10 + 21:33
35Grandal,Hanne Tyrving, IL 49:40 + 22:03
36Bergan,Åse Nydalens SK 1:01:24 + 33:47
37Rysgård,Karen Frol IL 1:01:58 + 34:21
38Opheim,Pernille Freidig 1:04:10 + 36:33
39Skogan,Martha Kalvig Bodø & Omegn Orientering 1:16:25 + 48:48
40Sandberg,Maiken Nydalens SK 1:39:18 +1:11:41
DSQLægran,Johanne Nydalens SK
Resultatliste D13-16CReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solstad,Hanna Eide Tyrving, IL 26:16 + 00:00
2Dirro,Marian Måren OK 31:30 + 05:14
3Nordvik,Silje Marie Asker SK 33:44 + 07:28
4Sivertsgård,Andrea Rydland Fossum IF 33:47 + 07:31
5Beitnes,Mari Raumar Orientering 40:57 + 14:41
6Sveberg,Mia Larsen Verdal OK 43:43 + 17:27
7Eide,Oda Fjellhug/Vereide 45:31 + 19:15
8Viena,Kaisa Ringerike OL 45:46 + 19:30
9Hovde,June Hamar OK 48:20 + 22:04
Resultatliste D13-16NReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Norheim,Eira Elverum OK 14:58 + 00:00
Resultatliste D15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Benjaminsen,Andrine Lillomarka OL 41:30 + 00:00
2Ottestad Hansen,Sigrid Gimle IF 45:13 + 03:43
3Hjermstad,Ragnhild Fossum IF 47:00 + 05:30
4Bråten,Synnøve Vegårshei IL 48:27 + 06:57
5Alexandersen,Sigrid Fredrikstad SK 49:52 + 08:22
6Grande,Maren Verdal OK 50:17 + 08:47
7Williksen Høiland,Christine Fossum IF 50:28 + 08:58
8Vassend,Tonje Porsgrunn OL 50:55 + 09:25
9Sønsterudbråten,Karoline Raumar Orientering 51:32 + 10:02
10Tandrevold,Ingrid Landmark Fossum IF 51:40 + 10:10
11Sæther,Frida Freidig 52:21 + 10:51
12Krüger,Solveig Hegstad Nydalens SK 52:42 + 11:12
13Dengerud,Norunn Steinkjer OK 53:29 + 11:59
14Stavrum,Marie Wold Frol IL 54:36 + 13:06
15Narum,Eldbjørg Vallset/Stange, OL 54:52 + 13:22
16Svanøe-Hafstad,Eirin Steinkjer OK 56:42 + 15:12
17Ahlsand,Anine Nydalens SK 58:06 + 16:36
18Nersten,Marit Fossum IF 58:40 + 17:10
19Fremstad,Lovise Larvik OK 58:44 + 17:14
20Mølnvik,Gina Freidig 59:11 + 17:41
21Lillestrand,Sofie Trøsken IL 1:00:01 + 18:31
22Storrønning,Sunniva Byåsen IL 1:02:25 + 20:55
23Westli Andersen,Evine Løten O-Lag 1:02:28 + 20:58
24Ødegaard,Thea-Elise Fossum IF 1:03:27 + 21:57
25Kleiven,Thea Heimstad Ringerike OL 1:03:54 + 22:24
26Melby,Ingeborg Ellegaard Hamar OK 1:04:57 + 23:27
27Hagen,Marte Hoff Byåsen IL 1:07:05 + 25:35
28Solheim,Sigrid Stjørdals-Blink Orientering 1:08:36 + 27:06
29Bakke,Sara Angell Lillomarka OL 1:09:19 + 27:49
30Hope Blå,Maren Gimle IF 1:10:00 + 28:30
31Braseth,Jenny Gimle IF 1:10:52 + 29:22
32Kihle,Trine D Ringerike OL 1:13:25 + 31:55
33Sandberg,Stina Nydalens SK 1:14:11 + 32:41
34Fjeldstad,Ingvild Skovly Ringerike OL 1:16:27 + 34:57
35Dahl Fosby,Maria Gimle IF 1:17:09 + 35:39
36Matberg,Tora Green Frol IL 1:18:31 + 37:01
37Aarrestad,Anniken Nydalens SK 1:19:30 + 38:00
38Lægran,Astrid Steinkjer OK 1:21:30 + 40:00
39Bjergaard,Karen Nydalens SK 1:22:18 + 40:48
40Andersen,Nora Hui Hamar OK 1:24:14 + 42:44
41Bergset,Kristi Veten, IL 1:45:17 +1:03:47
DSQSandstad,Kajsa Stina Frol IL
DSQHorne,Eline Tyrving, IL
DSQHolm,Johanne Løten O-Lag
DSQWang,Ingvild Lillomarka OL
DNSHaug,Karoline Hamar OK
DNSHaugen,Sigrid Wanvik Stjørdals-Blink Orientering
Resultatliste D17-AKReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordbrøden,Hanna Halden SK 43:09 + 00:00
2Sandstad,Isa Mari Frol IL 44:31 + 01:22
3Lande,Julie Finsrud Eidskog OL 44:51 + 01:42
4Angell-Petersen,Mari Freidig 45:41 + 02:32
5Opseth,Trine Ringerike OL 47:08 + 03:59
6Utskarpen,Audrun OSI Orientering 47:48 + 04:39
7Bjerva,Gunn Mariken Drangedal OL 49:19 + 06:10
8Høilund,Randi Sentrum OK 52:08 + 08:59
9Lynum,Margot Freidig 52:30 + 09:21
10Strand,Kari Lierbygda O-lag 53:24 + 10:15
11Hovind,Turid Kamstrup Raumar Orientering 53:32 + 10:23
12Katla,Karianne Fossum IF 53:53 + 10:44
13Ruud,Henriette NTNUI 54:25 + 11:16
14Bjerva,Trine Drangedal OL 54:44 + 11:35
15Kleiven,Guro Heimstad Ringerike OL 58:07 + 14:58
16Malmo,Yngvild Vang OL 58:46 + 15:37
17Engen,Linda Raumar Orientering 59:10 + 16:01
18Austad,Anne-Grete Raumar Orientering 59:47 + 16:38
19Lillestrand,Cathrine Trøsken IL 1:00:38 + 17:29
20Kihle,Hanne D Ringerike OL 1:00:55 + 17:46
21Melkild,Sigrid Freidig 1:00:58 + 17:49
22Skaare,Mathilde Korvald NTNUI 1:01:32 + 18:23
23Gaarder,Kristine Brandval/Kongsvinger OK 1:03:27 + 20:18
24Lund,Kari Skaukameratene O-lag 1:06:30 + 23:21
25Wang,Hege Lillomarka OL 1:12:02 + 28:53
26Stridsklev,Camilla NTNUI 1:12:34 + 29:25
27Kobernus,Hanne Lillomarka OL 1:14:05 + 30:56
28Stene,Dana B Nydalens SK 1:18:41 + 35:32
29Dahl Fosby,Karoline Gimle IF 1:19:23 + 36:14
30Taraldrud,Mari Sentrum OK 1:19:58 + 36:49
31Ruud,Line Drange Asker SK 1:22:51 + 39:42
32Lien,Else Kristine Løten O-Lag 1:25:22 + 42:13
DSQSkantze,Ingrid Helene NTNUI
DNSIversen,Pia Skyttersæter Heming/Njård OL
DNSFarnes,Marianne Tønsberg og omegn, OL
DNSHøilund,Ruth-Marie Sentrum OK
DNSKavlie,Idunn Løvseth Heming/Njård OL
Resultatliste D17-CReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gullord,Kjersti Gjø-Vard OL 34:43 + 00:00
2Dahl,Mari Brøndbo Vallset/Stange, OL 35:41 + 00:58
3Rudi,Gunn Elin Hadeland OL 36:52 + 02:09
4Narum,Målfrid Vallset/Stange, OL 39:14 + 04:31
5Gjølstad Røhnebæk,Guri Brandval/Kongsvinger OK 41:07 + 06:24
6Birkeland,Kari-Ann O. Fossum IF 41:18 + 06:35
7Brobakken,Wenche Synnfjell OK 41:30 + 06:47
8Austad,Stine Raumar Orientering 42:44 + 08:01
9Nordbrøden,Astrid Haugen Halden SK 43:54 + 09:11
10Thorsen,Heidi Kjær Nydalens SK 45:01 + 10:18
11Narum,Eli Vallset/Stange, OL 45:12 + 10:29
12Williksen Høiland,Charlotte Fossum IF 46:00 + 11:17
13Alexandersen,Kristin Fredrikstad SK 48:46 + 14:03
14Larsen,Else Margrethe Fjellhug/Vereide 50:07 + 15:24
15Gjølstad,Mari Brandval/Kongsvinger OK 50:30 + 15:47
16Rivedal,Linda Sentrum OK 51:45 + 17:02
17Lien,Eli Gjø-Vard OL 52:39 + 17:56
18Raastad,Rita Skien OK 52:52 + 18:09
19Svalund,Heidi Konnerud IL 53:02 + 18:19
20Sande,Ann-Margritt Gjø-Vard OL 53:35 + 18:52
21Nordbrøden,Monica Halden SK 54:19 + 19:36
22Fossum,Janne Freidig 55:11 + 20:28
23Myhr,Anne Nydalens SK 57:07 + 22:24
24Rørlien,Anne Berit Fossum IF 57:25 + 22:42
25Græe,Åse Ingvild Steinkjer OK 57:30 + 22:47
26Fredriksen,Sandra Langseth Trøsken IL 59:37 + 24:54
27Parnemo,Ida Christine OSI Orientering 1:01:54 + 27:11
28Bjerva,Ellen Drangedal OL 1:02:52 + 28:09
29Williksen,Turid Fossum IF 1:11:35 + 36:52
30Grønstad,Liv Edle Løten O-Lag 1:15:09 + 40:26
DSQLunøe,Kathrine Nydalens SK
DSQLauvdal,Ingrid Ringsaker Orienteringklubb
DNSNersten,Ragnhild Fossum IF
DNSHaugen,Marianne Raumar Orientering
DNSFrøseth,Mari Karoline Verdal OK
DNSKernstock,Svenja OSI Orientering
DNSAstad,Sine Sara OSI Orientering
Resultatliste D17-NReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagen,Anita NOTEAM 16:23 + 00:00
2Skansen,Helen NOTEAM 16:26 + 00:03
3Holst,Elisabeth Odal O-lag 19:12 + 02:49
4Simonsen,Liv OK Øst 24:23 + 08:00
5Bjørnstad,Tina Raumar Orientering 39:51 + 23:28
Resultatliste D21-ALReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rønning Sund,Gøril Frol IL 57:16 + 00:00
2Jurenikova,Eva Domnarvets GoIF 59:36 + 02:20
3Jahren,Silje Ekroll Sävedalens AIK 59:40 + 02:24
4Nilsen,Inger Liv Bjerkreim Lillehammer OK 1:04:13 + 06:57
5Brochmann,Lone Eiker O-lag 1:04:21 + 07:05
6Brevig,Ane Baldishol Røyken OL 1:08:35 + 11:19
7Arnevik,Irene Kristiansand OK 1:10:12 + 12:56
8Vilberg,Siri Lillomarka OL 1:11:04 + 13:48
9Åstebøl,Kristin Lillomarka OL 1:13:17 + 16:01
10Tronbøl,Heidi Nydalens SK 1:15:13 + 17:57
11Gjessing,Ingvild Bækkelagets SK 1:17:20 + 20:04
12Blix,Sina Bækkelagets SK 1:20:41 + 23:25
13Smestad,Nina Løten O-Lag 1:23:52 + 26:36
14Isachsen,Marit Asker SK 1:27:35 + 30:19
15Hjorth,Nina Lillehammer OK 1:27:44 + 30:28
16Granly,Bjørg NTNUI 1:27:51 + 30:35
17Skjerve,Randi Johanne Frol IL 1:30:02 + 32:46
18Åstebøl,Martine NTNUI 1:30:57 + 33:41
19Tollehaug,Inger Anita Lillehammer OK 1:31:04 + 33:48
20Borge Hovi,Silje NTNUI 1:32:04 + 34:48
21Erlandsson,Britt-Marie Stigsökarna 1:38:57 + 41:41
22Vefsnmo,Hanne NTNUI 1:45:06 + 47:50
23Dæhli,Marianne NTNUI 1:47:40 + 50:24
24Strøm,Trine Lise Hamar OK 1:53:38 + 56:22
DSQFismen,Britta Nydalens SK
DNSEkeberg Schjerve,Nikoline Ås-UMB Orientering
DNSLye,Tone Ellefsen Tyrving, IL
Resultatliste D35-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DSQHalvorsen,Monica Vang OL
Resultatliste D40-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Arnesen,Heidi Freidig 51:30 + 00:00
2Arnesen,Signe Astrup Heming/Njård OL 54:26 + 02:56
3Eidsmo,Gro Sandstad Freidig 54:57 + 03:27
4Storhov,Torunn Spets Freidig 1:01:30 + 10:00
5Oldernes,Trine Lillomarka OL 1:02:28 + 10:58
6Bråten,Arnhild U. Vegårshei IL 1:03:07 + 11:37
7Olaussen,Trine Fredrikstad SK 1:03:20 + 11:50
8Feiring,Hege H. Tyrving, IL 1:03:26 + 11:56
9Eide,Gøril Byåsen IL 1:03:33 + 12:03
10Fjeld,Tori Ringsaker Orienteringklubb 1:04:11 + 12:41
11Ruud,Astrid Kristin Nittedal OL 1:06:24 + 14:54
12Lunåsmo,Ingunn Vangen Tynset IF 1:07:30 + 16:00
13Bakke,Katrine Fossum IF 1:07:59 + 16:29
14Almås,Tone Leik, IL 1:08:01 + 16:31
15Sandvold,Britt Vangen Tynset IF 1:08:35 + 17:05
16Holm,Åshild Vassend Løten O-Lag 1:10:39 + 19:09
17Westin,Lenka Porsgrunn OL 1:12:16 + 20:46
18Hovdal Sundsvik,Bente Frol IL 1:13:42 + 22:12
19Vassend,Hilde Porsgrunn OL 1:19:47 + 28:17
20Heimstad,Mette Eline Ringerike OL 1:20:40 + 29:10
21Wanvik,Mette Stjørdals-Blink Orientering 1:20:46 + 29:16
22Wølneberg,Hege Marie Tyrving, IL 1:34:24 + 42:54
23Enger,Lill-Kristin Modum OL 1:58:01 +1:06:31
DSQSveberg,Marte Verdal OK
DSQGrønvold,Marianne Søbye Porsgrunn OL
DNSGløersen,Anne Gyri Tønsberg og omegn, OL
DNSKvamme,Anne-Kristin Ringerike OL
DNSStørmer,Lucie Fossum IF
Resultatliste D45-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jonsson,Maria Nydalens SK 40:59 + 00:00
2Hjermstad,Marianne Fossum IF 44:02 + 03:03
3Madslien,Anne Nydalens SK 45:16 + 04:17
4Stræte,Kjersti Ringerike OL 46:22 + 05:23
5Zell,Annika Lillehammer OK 46:23 + 05:24
6Sandberg,Synnøve Nydalens SK 47:26 + 06:27
7Bordal,Anne Marit Ringsaker Orienteringklubb 47:56 + 06:57
8Bjergaard,Anne Marit Nydalens SK 48:42 + 07:43
9Hokholt,Gunn-Torill Kolbotn / Skimt OL 49:15 + 08:16
10Grundtvig,Line Asplin Gjø-Vard OL 49:18 + 08:19
11Mølnvik,Mona Freidig 49:25 + 08:26
12Sæther,Mona Høiås Freidig 49:30 + 08:31
13Melkild,Dagrun Heming/Njård OL 49:51 + 08:52
14Madslien,Kari Nydalens SK 50:30 + 09:31
15Hov,Kjersti Fossum IF 50:57 + 09:58
16Brurberg,May Bente Ås-UMB Orientering 52:37 + 11:38
17Kvistad,Gunhild Steinkjer OK 53:43 + 12:44
18Lofthus,Anne Lillehammer OK 54:32 + 13:33
19Narum,Kjersti Vallset/Stange, OL 56:15 + 15:16
20Turter,Anne C Nydalens SK 56:24 + 15:25
21Jensen,Randi Frol IL 57:20 + 16:21
22Njåstein,Marianne Tyrving, IL 57:58 + 16:59
23Sæternes,Trine Sandnes Finmark 58:22 + 17:23
24Engen,Ida Raumar Orientering 1:00:07 + 19:08
25Grandal,Else Tyrving, IL 1:01:23 + 20:24
26Stenerud,Anne Tønsberg og omegn, OL 1:10:04 + 29:05
27Göhlman,Anna Tyrving, IL 1:18:58 + 37:59
28Heiberg,Hege Hadeland OL 1:20:02 + 39:03
29Hovi,Inger Beate Nydalens SK 1:21:15 + 40:16
30Engzelius,Margrete Asker SK 1:26:53 + 45:54
31Horne,Kristine Tyrving, IL 1:33:04 + 52:05
32Mølnvik,Magnhild T. Fossum IF 1:41:56 +1:00:57
DNSOlsvik,Ellen Nydalens SK
DNSHundseid,Helle Tyrving, IL
DNSTorgersen,Maria Bækkelagets SK
Resultatliste D45-AKReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Christiansen,Marianne Fruseth Tønsberg og omegn, OL 40:39 + 00:00
2Muren,Kristin Maukon Asker SK 46:41 + 06:02
3Kalbækken,Eldbjørg G. Tynset IF 48:07 + 07:28
4Arnesen,Marianne Asker SK 51:25 + 10:46
5Forbord,Hilde Malvik IL 51:45 + 11:06
6Gjesdal,Wenche Varegg Fleridrett 54:27 + 13:48
7Sommerstad,Ingvill Tyrving, IL 1:00:59 + 20:20
8Pettersen,Marit Nandrup Indre Østfold OK 1:01:20 + 20:41
9Horvei,Berit Tønsberg og omegn, OL 1:08:43 + 28:04
10Skogsrud,Ragnhild Vallset/Stange, OL 1:09:54 + 29:15
11Solstad,Siw Tyrving, IL 1:10:24 + 29:45
12Bredesen,Gunhild Verdal OK 1:14:22 + 33:43
DNSBredesen Opsahl,Ingrid Fossum IF
DNSHaugskott,Randi Frol IL
DNSKvålsgard,Gunhild Fossum IF
Resultatliste D50-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rønning,Kjersti Tynset IF 42:17 + 00:00
2Gjermo,Christine Freidig 46:57 + 04:40
3Landmark,Bente Fossum IF 49:56 + 07:39
4Hovi,Grete Synnøve Borge Skien OK 50:45 + 08:28
5Kaas,Astrid Waaler Heming/Njård OL 54:37 + 12:20
6Skantze,Kjersti Tyrving, IL 55:09 + 12:52
7Skyttersæter,Runa Heming/Njård OL 59:44 + 17:27
8Skoglund,Unni Lillomarka OL 1:01:14 + 18:57
9Hernandez,Mari Toten-Troll, OL 1:02:43 + 20:26
10Grøndahl,Frøy Lillomarka OL 1:03:56 + 21:39
11Hesselberg,Mona Løten O-Lag 1:05:34 + 23:17
12Falck,Heidi Tyrving, IL 1:08:03 + 25:46
13Melkild,Anne Freidig 1:09:21 + 27:04
14Ravnan,Ingrid Toten-Troll, OL 1:11:38 + 29:21
15Haugen,Anne Julsrud Halden SK 1:14:18 + 32:01
16Kvaal,Magnhild Verdal OK 1:17:21 + 35:04
17Warnvik,Gunn-Marit Selbu OK 1:19:28 + 37:11
18Giil,Turid Rond OL 1:23:35 + 41:18
19Ødegård,Turid Tønsberg og omegn, OL 1:25:31 + 43:14
20Bjerkreim,Tone Lillehammer OK 1:38:34 + 56:17
DSQNatvig,Kari Nittedal OL
DSQHaga,Liv Bakken Raumar Orientering
DSQMathisen,Tove E. Porsgrunn OL
DNSJuveli,Kjersti Sommerstad Lillomarka OL
DNSWestergård,Anne Varegg Fleridrett
Resultatliste D55-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dæhli,Lis Løten O-Lag 51:45 + 00:00
2Haug,Mona Bugge Vallset/Stange, OL 54:02 + 02:17
3Forseth,Magnhild Frol IL 54:54 + 03:09
4Bjørnstad,Wenche Ringsaker Orienteringklubb 56:08 + 04:23
5Korvald,Birgit Nydalens SK 58:41 + 06:56
6Tiltnes,Inger A Tyrving, IL 59:36 + 07:51
7Solnørdal,Gro Rudsbygd IL 1:02:05 + 10:20
8Sørum,Anne Ringsaker Orienteringklubb 1:08:52 + 17:07
9Melbye,Elle Heming/Njård OL 1:10:12 + 18:27
10Hovind,Kari Kamstrup Raumar Orientering 1:26:17 + 34:32
11Jørandli,Margrete Gjø-Vard OL 1:37:09 + 45:24
DNSStorihle,Sidsel Ringsaker Orienteringklubb
Resultatliste D60-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Moe,Anne Berit Raumar Orientering 47:17 + 00:00
2Andersen,Sylvia Elverum OK 52:06 + 04:49
3Elfving,Stina Byåsen IL 58:08 + 10:51
4Marston,Pat SYO Rotherham 1:51:12 +1:03:55
DSQGjestvang,Hanne Beate Toten-Troll, OL
DNSBrøndbo,Inger Vallset/Stange, OL
Resultatliste D65-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvaal,Torid Freidig 48:20 + 00:00
2Berge,Katharina Mo Freidig 50:24 + 02:04
3Forberg,Tea Rond OL 51:58 + 03:38
4Jørgensen,Inge OK Roskilde 52:59 + 04:39
5Golden,Aase Tove Måren OK 57:26 + 09:06
6Prestrud,Bjørg H Rudsbygd IL 1:00:19 + 11:59
7Bakke,Kirsten Gjø-Vard OL 1:02:08 + 13:48
8Vestby,Grete Varteig OL 1:03:55 + 15:35
9Røe,Liv Rudsbygd IL 1:04:14 + 15:54
10Thorsberg,Åse Karin Brandval/Kongsvinger OK 1:07:42 + 19:22
11Olaisen,Sissel Kolbotn / Skimt OL 1:08:48 + 20:28
12Nordeng,Odbjørg Rudsbygd IL 1:09:47 + 21:27
13Døhlen,Inger Raumar Orientering 1:14:00 + 25:40
14Arnesen,Turid M Grue IL 1:19:15 + 30:55
15Jevanord,Elise Ringsaker Orienteringklubb 1:25:30 + 37:10
Resultatliste D70-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bøhlerengen,Unni Måren OK 58:26 + 00:00
2Nilsen,Anne-Britt Kjelsås IL 59:45 + 01:19
3Amundsen,Synøve Kolbotn / Skimt OL 1:25:54 + 27:28
4Wichmann,Nina Måren OK 1:40:54 + 42:28
Resultatliste D75-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eide,Aud Kjellmyra IL 1:46:12 + 00:00
Resultatliste H-10Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Bergset,Elias Veten, IL 31:09
Dukefoss,Frikk Lillehammer OK 20:09
Eide,Einar Byåsen IL 20:02
Grønli,Jonas Freidig 26:04
Jonsson,Isak Nydalens SK 18:07
Kittilsen,Vegard Freidig 22:57
Lien,Sondre Robøle Hamar OK 21:15
Lykke,Gard Årøen Emblem IL 22:06
Ressem,Marius Frol IL 22:36
Sandstad,Lars Freidig 20:24
Storhov,Simen Spets Freidig 21:11
Resultatliste H11-12Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Storhov,Oskar Spets Freidig 11:42 + 00:00
2Jonsson,Elias Nydalens SK 12:21 + 00:39
3Hjermstad,Erling Fossum IF 12:34 + 00:52
4Hjermstad,Øyvind Fossum IF 12:39 + 00:57
5Melsom,Einar Fossum IF 12:59 + 01:17
6Skvor,Ota Fossum IF 14:59 + 03:17
7Stenberg-Nilsen,Peder Nydalens SK 15:28 + 03:46
8Melby,Njaal Ellegaard Hamar OK 15:35 + 03:53
9Haugen,Audun Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 16:28 + 04:46
10Arnesen,Petter Astrup Heming/Njård OL 16:42 + 05:00
11Narum,Sverre Vallset/Stange, OL 16:48 + 05:06
12Hjermstad,Håvard Fossum IF 17:35 + 05:53
13Størmer,Emil Fossum IF 17:50 + 06:08
14Ulvensøen,Hermund Tønsberg og omegn, OL 17:54 + 06:12
15Eidsmo,Mats Freidig 18:49 + 07:07
16Grande,Håkon Verdal OK 18:59 + 07:17
17Bjørgen,Andreas Vallset/Stange, OL 19:35 + 07:53
18Strand,Øystein Rønning Nydalens SK 20:25 + 08:43
19Reinseth,Johannes Finne Nydalens SK 20:28 + 08:46
20Frøisland,Eskil Vang OL 20:43 + 09:01
21Hæstad Bjørnstad,Oscar Fossum IF 20:45 + 09:03
22Lynum,Kristian Fredrik Freidig 21:27 + 09:45
23Harlem Fosser,Kasper Heming/Njård OL 22:05 + 10:23
24Bråten,Ole Johan Vang OL 24:49 + 13:07
25Selmer,Martin Freidig 25:14 + 13:32
26Torgersen,Olav Oppsal IF 26:49 + 15:07
27Melgalvis,Kasper Vang OL 27:40 + 15:58
28Eide,Magnus Fjellhug/Vereide 27:48 + 16:06
29Wiken,Johannes Vang OL 28:02 + 16:20
30Sveberg,Pål Larsen Verdal OK 29:52 + 18:10
31Strand,Emil Bjørnstad Raumar Orientering 35:51 + 24:09
DSQHæstad Bjørnstad,Erik Fossum IF
DSQKamsvåg,Styrk Hundseid Tyrving, IL
DNSOldernes,Joar Lillomarka OL
DNSSylte,Erik Hovdenak Molde og Omegn IF
DNSKavlie,Trym Løvseth Heming/Njård OL
Resultatliste H11-12NReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergsland,Andreas Trøsken IL 12:42 + 00:00
2Bråten,Sindre Vegårshei IL 13:54 + 01:12
3Stadsvoll,Iver Lillehammer OK 17:17 + 04:35
DNSHorne,Henrik Tyrving, IL
DNSSkytteren,Sondre Grue IL
Resultatliste H13-14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Arnesen,Ulrik Astrup Heming/Njård OL 23:50 + 00:00
2Hoel,Amund Raumar Orientering 24:35 + 00:45
3Jørum,Brage Byåsen IL 24:42 + 00:52
4Haga,Anders Raumar Orientering 24:51 + 01:01
5Wølneberg,Magnus Tyrving, IL 27:47 + 03:57
6Aashamar,Johannes Bakke Flosta IL 27:51 + 04:01
7Arnesen,Ivar Jevne Hamar OK 28:29 + 04:39
8Lunøe,Sam Nydalens SK 28:48 + 04:58
9Holo,Tarjei Fossum IF 28:59 + 05:09
10Gløersen,Mathias Tønsberg og omegn, OL 29:05 + 05:15
11Kamsvåg,Skjalg Hundseid Tyrving, IL 30:15 + 06:25
12Melhus,Marius Landsem Steinkjer OK 30:38 + 06:48
13Lægran,Trygve Steinkjer OK 30:56 + 07:06
13Skei,Emil Morgenlie Nydalens SK 30:56 + 07:06
15Lillestrand,Christian Trøsken IL 31:16 + 07:26
16Nordbrøden,Peter Halden SK 31:22 + 07:32
17Aamodt Resell,Åsmund Nydalens SK 32:22 + 08:32
17Bordal,Johannes Ringsaker Orienteringklubb 32:22 + 08:32
19Lunåsmo,Petter Vangen Tynset IF 32:34 + 08:44
20Christiansen,Øystein Fruseth Tønsberg og omegn, OL 33:06 + 09:16
21Nersten,Ragnar Fossum IF 33:32 + 09:42
22Haugen,Ole Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 34:11 + 10:21
23Hole,Alexander Skeppland Nydalens SK 34:36 + 10:46
24Kringlebotn,Lars Hamar OK 35:25 + 11:35
25Clausen-Bekkelien,Gjermund Nydalens SK 35:59 + 12:09
26Mølnvik,Kjetil Freidig 36:04 + 12:14
27Markhus,Petter Verdal OK 39:04 + 15:14
28Tandberg,Jostein Nydalens SK 39:31 + 15:41
29Solli,Lars Mo OK 41:19 + 17:29
30Vister,Jørgen Indre Østfold OK 49:25 + 25:35
31Sømoen,Eirik Hamar OK 50:01 + 26:11
32Støeng,Sverre Bang Hamar OK 52:22 + 28:32
33Eidsmo,Håvard Freidig 52:48 + 28:58
34Helgestad,Fredrik Hamar OK 56:01 + 32:11
35Opheim,Adrian Freidig 1:10:50 + 47:00
DSQBergset,Bjarte Veten, IL
DSQBerntsen,Sander Ringsaker Orienteringklubb
DSQKeiserås,Einar Leik, IL
DNSRemmen,Olav Andreas Trollelg, OL
DNSLøvås,Martin Nidarøst, OK
Resultatliste H13-16CReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Strand,Tor-Arve Bjørnstad Raumar Orientering 25:40 + 00:00
2Agnalt,Sigurd Trøsken IL 31:14 + 05:34
3Vågen,Magnus Rokne Nydalens SK 32:43 + 07:03
4Barkenæs,Jørgen Kjos Fet OL 52:13 + 26:33
5Gjølstad Røhnebæk,Jørgen Brandval/Kongsvinger OK 1:00:22 + 34:42
6Haug,Halvor Sogn Fossum IF 1:06:52 + 41:12
DNSNorheim,Gorm Elverum OK
DNSHolm,Vemund Løten O-Lag
Resultatliste H13-16NReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hylleseth,Tobias Sentrum OK 11:42 + 00:00
2Solum,Trygve Alexander Gjø-Vard OL 17:04 + 05:22
3Roen Olsen,Thomas Konnerud IL 43:19 + 31:37
Resultatliste H15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sølberg,Andreas Leik, IL 40:34 + 00:00
2Irgens,Håvard Bodø & Omegn Orientering 41:10 + 00:36
3Nilsen,Jon Vegårshei IL 41:48 + 01:14
4Lillevold,Olai Stensland Ås-UMB Orientering 43:26 + 02:52
5Holter,Markus Skaukameratene O-lag 43:30 + 02:56
6Sundsvik,Stian Frol IL 44:05 + 03:31
7Høydal,Eivind Nydalens SK 44:44 + 04:10
8Ressem,Vegard Frol IL 46:19 + 05:45
9Bordal,Simen Ringsaker Orienteringklubb 46:28 + 05:54
10Westergård,Vegard Jarvis Varegg Fleridrett 47:04 + 06:30
11Mølnvik,Elias T. Fossum IF 47:14 + 06:40
12Gustavsson,Carl Theodor Heming/Njård OL 47:26 + 06:52
13Keiserås,Ola Leik, IL 47:47 + 07:13
14Gjølstad Røhnebæk,Anders Brandval/Kongsvinger OK 49:08 + 08:34
15Tandberg,Vebjørn Nydalens SK 49:25 + 08:51
16Bergum,Anders Gjø-Vard OL 50:08 + 09:34
17Aaslund,Bjørn André Fet OL 50:34 + 10:00
18Fossheim Asplin,Elling Gjø-Vard OL 51:29 + 10:55
18Eijsink,Henrik Ås-UMB Orientering 51:29 + 10:55
20Ressem,Jonas Frol IL 51:53 + 11:19
20Okkenhaug,Johannes Frol IL 51:53 + 11:19
22Bakken,Jonas Madslien Nydalens SK 52:38 + 12:04
23Korvald,Erik Barlinn Heming/Njård OL 53:31 + 12:57
24Fiskebeck,Hågen Sandnes Finmark 53:33 + 12:59
25Kindem,Håkon Gimle IF 54:43 + 14:09
26Christiansen,Håkon Fruseth Tønsberg og omegn, OL 55:28 + 14:54
27Fremstad,Karl Larvik OK 55:30 + 14:56
28Godal,Ask Kleist Bodø & Omegn Orientering 55:51 + 15:17
29Kollerud,Steinar Lillomarka OL 56:31 + 15:57
30Lofthus,Einar Lillehammer OK 57:38 + 17:04
31Dukefoss,Erik Lillehammer OK 58:25 + 17:51
32Bordal,Henrik Ringsaker Orienteringklubb 58:26 + 17:52
33Wiggen,Øyvind Byåsen IL 58:31 + 17:57
34Elisenberg,Jørgen Hamar OK 58:42 + 18:08
35Gjemdal,Kristian Heming/Njård OL 59:12 + 18:38
36Munkeby,Johan Otto Frol IL 1:00:00 + 19:26
37Isaksætre,ådne Grue IL 1:00:39 + 20:05
38Weidemann,Jørgen Nydalens SK 1:01:29 + 20:55
39Agnalt,Haakon Trøsken IL 1:01:56 + 21:22
40Moan,Andreas Bakke Fossum IF 1:02:17 + 21:43
41Gjesdal,Jonas Varegg Fleridrett 1:02:51 + 22:17
42Nordsletten,Even Wiborg Nydalens SK 1:02:58 + 22:24
43Størmer,Oskar Fossum IF 1:04:51 + 24:17
44Nielsen,Jens Nandrup Indre Østfold OK 1:05:39 + 25:05
45Fossheim Asplin,Peder Gjø-Vard OL 1:06:04 + 25:30
46Madslien,Aksel Nydalens SK 1:06:11 + 25:37
47Lyngstad,Severin Verdal OK 1:08:27 + 27:53
48Slåtterø,Helge Johan Gimle IF 1:09:51 + 29:17
49Berge,Vebjørn Fallbakken Løten O-Lag 1:10:22 + 29:48
50Lykke,Are Årøen Emblem IL 1:11:49 + 31:15
50Brende,Ola Fossum IF 1:11:49 + 31:15
52Martinsen,Claus Heming/Njård OL 1:12:43 + 32:09
53Årdal,Sivert Vinjevoll Førde IL 1:13:12 + 32:38
54Solberg,Henrik Nielsen Stjørdals-Blink Orientering 1:13:13 + 32:39
55Mikkelsen,Vebjørn Heitmann Alta OL 1:14:38 + 34:04
56Os,Håvard Nummedal Førde IL 1:17:06 + 36:32
57Træen,Markus Markane IL 1:17:21 + 36:47
58Melsom,Sigurd Fossum IF 1:19:01 + 38:27
59Sandelin,Nils Martin Rotsundelv il 1:23:34 + 43:00
60Bøe,Rikard Kirkeeide Markane IL 1:29:15 + 48:41
61Singsdal,Ola Gimle IF 1:34:07 + 53:33
62Løvseth,Jørgen Natvig Byåsen IL 1:37:36 + 57:02
DSQHuber,Vegard Rønning Tynset IF
DSQDengerud,Erik Olsvik Nydalens SK
DSQNygårdseter,Are Smeland Vegårshei IL
DSQBredalen,Lars Nittedal OL
DSQWiklund,Elias Nydalens SK
DSQWitte,Marius Alta OL
DSQLundsaunet,Sigve Verdal OK
DSQAaen,Endre Stjørdals-Blink Orientering
DNSNoren,Matias Sølvsberg Hamar OK
DNSVollset,Tarjei Heming/Njård OL
DNSFurunes,Eivind Stjørdals-Blink Orientering
DNSSylte,Erling Hovdenak Molde og Omegn IF
DNSKvisle,Erland Asker SK
DNSJuveli,Anders Sommerstad Lillomarka OL
DNSAamodt Resell,Anders Nydalens SK
DNSBergset,Vebjørn Veten, IL
DNSArnesen,Harald Astrup Heming/Njård OL
DNSKrogstadmo,Sigve Wanvik Selbu OK
DNSFarnes,Sverre Tønsberg og omegn, OL
Resultatliste H17-AKReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Østhagen,Aleksander NTNUI 51:49 + 00:00
2Pettersen,Morten Nilstad Tyrving, IL 54:21 + 02:32
3Grann,Stian Alexander NTNUI 54:58 + 03:09
4Noer,Lars Karelius Brandval/Kongsvinger OK 59:11 + 07:22
5Kjemperud,Leiv Inge Ringerike OL 1:02:39 + 10:50
6Strand,Ulf Erik Brandval/Kongsvinger OK 1:06:10 + 14:21
7Hafstad,Lars Martin Byåsen IL 1:06:16 + 14:27
8Fjeldstad,Jakob Skovly Ringerike OL 1:06:38 + 14:49
9Lindseth,Inge Andreas Nydalens SK 1:07:50 + 16:01
10Frøseth,Erik Verdal OK 1:12:48 + 20:59
11Thorvaldsen,Espen Disch Tønsberg og omegn, OL 1:13:41 + 21:52
12Fjeld,Erlend Ringsaker Orienteringklubb 1:14:38 + 22:49
13Widerøe,Fredrik NTNUI 1:16:34 + 24:45
14Wang,Dag Lillomarka OL 1:18:45 + 26:56
15Jordheim,Henning Vang OL 1:20:35 + 28:46
16Bjerknes,Audun Hauketo IF 1:20:48 + 28:59
17Lænn,Jo Aleksander Steinkjer OK 1:21:18 + 29:29
18Haug,Even Vallset/Stange, OL 1:22:26 + 30:37
19Kindem,Per Øyvind Gimle IF 1:32:33 + 40:44
20Green,Thomas Andre Verdal OK 1:38:33 + 46:44
21Bredesen,Ådne Verdal OK 2:00:06 +1:08:17
DSQGjølstad Smith,Bendix Brandval/Kongsvinger OK
DSQStrøm,Audun J. Sandnes Finmark
DSQArnesen,Joachim Fossum IF
DSQHultgreen,Håkon Lillomarka OL
DSQGrammeltvedt,Erling NTNUI
DSQMathisen,Bjørn Tore NTNUI
DSQBuch,Kenneth Halden SK
DNSGjemdal,Henrik Heming/Njård OL
DNSByggland,Asbjørn Bø OL
DNSTommelstad,Einar Nydalens SK
DNSGjemdal,Henrik Heming/Njård OL
DNSLutnæs,Sverre Berg Fet OL
DNSKernstock,Stefan OSI Orientering
DNSFrøseth,Ole Morten Verdal OK
Resultatliste H17-CReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dahl,Even Brøndbo Vallset/Stange, OL 26:45 + 00:00
2Dahl,Edvard Vallset/Stange, OL 28:36 + 01:51
3Borg,Tormod Grue IL 28:45 + 02:00
4Melhus,Svein Anders Steinkjer OK 28:49 + 02:04
5Frøvoll,Trond Odal O-lag 29:47 + 03:02
6Nordvik,Bjørn Kolbotn / Skimt OL 30:56 + 04:11
7Sveheim,Per-Ivar Odal O-lag 31:17 + 04:32
8Eikeland,Per Jarle Tønsberg og omegn, OL 32:24 + 05:39
9Haugen,Erik Ringsaker Orienteringklubb 33:39 + 06:54
10Skytteren,Martin Grue IL 35:36 + 08:51
11Lerhol,Kristoffer Trøsken IL 35:48 + 09:03
12Sætaberget,Jan Åsmund Løten O-Lag 36:17 + 09:32
12Kristiansen,Sondre Veten, IL 36:17 + 09:32
14Sørum,Arnfinn Skien OK 46:54 + 20:09
15Finstad,Geir Sentrum OK 47:15 + 20:30
16Vollset,Thor Heming/Njård OL 49:56 + 23:11
17Hagen,Steinar Raumar Orientering 56:01 + 29:16
18Smith,Martin Brandval/Kongsvinger OK 1:10:54 + 44:09
DSQØdegaard,Tom Fossum IF
DSQHjermstad,Jørgen Fossum IF
DSQRøhnebæk,Erlend Brandval/Kongsvinger OK
DSQOlsen,Ivar Konnerud IL
DNSBergerud,Lars Tyrving, IL
DNSJohnsen,Christian Lillehammer OK
DNSSkjerve,Fredrik Frol IL
DNSMelby,John Olav Raumar Orientering
DNSWoxholth,Christoffer Asker SK
DNSDragseth,Morten K Sentrum OK
Resultatliste H17-NReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lillegård,Stian Lillomarka OL 13:26 + 00:00
2Simonsen,Tor OK Øst 22:05 + 08:39
Resultatliste H21-ALReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dæhli,Magne Halden SK 1:03:56 + 00:00
2Indgaard,Ulf Forseth Frol IL 1:06:41 + 02:45
3Eliasson,Fredrik Halden SK 1:10:35 + 06:39
4Sagvolden,Erik Göteborg-Majorna OK 1:12:15 + 08:19
5Haverstad,Sindre Jansson NTNUI 1:12:24 + 08:28
6Stene,Per Øyvind Nydalens SK 1:13:34 + 09:38
7Glesnes,Gjermund Nydalens SK 1:15:26 + 11:30
8Lande,Eivind Eidskog OL 1:15:52 + 11:56
9Nielsen,Halvor Eid NTNUI 1:17:05 + 13:09
10Kaas,Sverre Waaler Nydalens SK 1:17:14 + 13:18
11Fiskum,Espen NTNUI 1:18:04 + 14:08
12Fismen,Morten Nydalens SK 1:21:16 + 17:20
13Nilsen,Lars Eid NTNUI 1:21:50 + 17:54
14Løland,Glenn Tore Sauda OK 1:22:16 + 18:20
15Bilstad,Kenneth Vang OL 1:23:34 + 19:38
16Wiréhn,Per Byåsen IL 1:23:52 + 19:56
17Skulbørstad,Roar Trollelg, OL 1:23:55 + 19:59
18Frøyd,Jørgen Nydalens SK 1:25:24 + 21:28
19Wikstrøm,Marius Vang OL 1:25:28 + 21:32
20Skårholen,Even Nydalens SK 1:25:29 + 21:33
21Øie,Marius Løten O-Lag 1:25:30 + 21:34
22Ruud,Henrik Drange Asker SK 1:26:42 + 22:46
23Amundsen,Lars øivind Trøsken IL 1:27:03 + 23:07
24Arnevik,Leiv-Terje Søgne og Songdalen OK 1:29:35 + 25:39
25Westin,Kjell Porsgrunn OL 1:33:09 + 29:13
26Hansen,Snorre Byåsen IL 1:33:28 + 29:32
27Lima,Alf Johan Ganddal IL 1:33:51 + 29:55
28Lindell,Jonas Stigsökarna 1:34:17 + 30:21
29Ravnan,Eirik Toten-Troll, OL 1:35:03 + 31:07
29Årstad,Thomas Natvig NTNUI 1:35:03 + 31:07
31Moster Knudsen,Erlend Varegg Fleridrett 1:35:15 + 31:19
32Haugberg,Simen Eivindson Nydalens SK 1:38:34 + 34:38
33Dammen,Kjetil Hagtvedt Steinkjer OK 1:42:02 + 38:06
34Berget,Håvard NTNUI 1:46:43 + 42:47
35Konst,Frode Tyrving, IL 1:50:13 + 46:17
DNFEinum,Anders NTNUI
DSQBlom-Hagen,Torbjørn Fossum IF
DSQWatterdal,Øyvind Tønsberg og omegn, OL
DSQFredheim,Brynjar Lillomarka OL
DSQHaugen,Ivar Kristiansand OK
DSQLund,Øyvind Raumar Orientering
DSQSkaare,Rasmus Korvald Lillomarka OL
DSQOlsen,Trygve NTNUI
DSQEnger,Øyvind NTNUI
DSQVassenden,Håvard Frol IL
DSQBråten,Vetle Ruud Raumar Orientering
DNSHolberg,Stig Rune Skøynar, OK
DNSProfors,Niklas Varegg Fleridrett
DNSValen,Knut Varegg Fleridrett
DNSTrier,Øivind Thorvald Due OSI Orientering
DNSPedersen,Kristoffer Fiane Ås-UMB Orientering
Resultatliste H35-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Moris,Patrik Domnarvets GoIF 1:02:33 + 00:00
2Vatn,Gunnar Frol IL 1:06:35 + 04:02
3Bergan,Tom Fet OL 1:10:28 + 07:55
4Rysgård,Frank Robert Frol IL 1:18:03 + 15:30
5Lindseth,Gard Nydalens SK 1:24:11 + 21:38
6Hole,Torstein Nydalens SK 1:25:09 + 22:36
7Lien,Øyvind Gjø-Vard OL 1:45:48 + 43:15
DNSStenberg,Pål Vang OL
DNSHaug,Jostein Vallset/Stange, OL
DNSGrønli,Vegard Freidig
DNSFuruberg,Trond Grue IL
DNSStartnr,Ledig NOTEAM
DNSPedersen,Jan Ola Vang OL
Resultatliste H40-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ivarsson,Johan Freidig 48:52 + 00:00
2Kittilsen,Pål Freidig 49:13 + 00:21
3Eidsmo,Tomas Freidig 51:05 + 02:13
4Lynum,Bjørnar Freidig 52:52 + 04:00
5Omestad,Magne Nydalens SK 55:31 + 06:39
6Hylleseth,Knut Harald Sentrum OK 56:10 + 07:18
7Bergstrøm,Espen Gimle IF 56:36 + 07:44
8Bordal,Jon-Anders Ringsaker Orienteringklubb 58:44 + 09:52
9Sylte,Andreas Freidig 59:37 + 10:45
10Løvseth,Haagen Vang OL 1:00:18 + 11:26
11Bredalen,Tore Nittedal OL 1:01:43 + 12:51
12Haugen,Jakob Stjørdals-Blink Orientering 1:03:00 + 14:08
13Storrønning,Harald Byåsen IL 1:03:38 + 14:46
14Bakke,Harald Fossum IF 1:03:42 + 14:50
15Mølnvik,Ivar Fossum IF 1:04:16 + 15:24
16Eide,Otto Richard Byåsen IL 1:05:16 + 16:24
17Blindheim,Terje Lillomarka OL 1:07:54 + 19:02
18Sønsterudbråten,Ståle Raumar Orientering 1:08:01 + 19:09
19Brenna,Tor Bækkelagets SK 1:09:30 + 20:38
20Herland,Claes-Tommy Indre Østfold OK 1:09:37 + 20:45
21Jevanord,Hans Fossum IF 1:10:03 + 21:11
22Opseth,Per Erik Ringerike OL 1:10:21 + 21:29
23Clausen,Arild Freidig 1:13:24 + 24:32
24Winsents,Pål Brandval/Kongsvinger OK 1:13:29 + 24:37
25Malmring,Olle Freidig 1:14:33 + 25:41
26Wie,Ole Morten Mo OK 1:16:09 + 27:17
27Skvor,Martin Fossum IF 1:21:41 + 32:49
28Keiserås,Brage Leik, IL 1:26:25 + 37:33
29Irgens,Torkel Bodø & Omegn Orientering 1:30:34 + 41:42
30Guttormsen,Jon Gerhard Brandval/Kongsvinger OK 1:42:40 + 53:48
31Sveberg,Ivar Larsen Verdal OK 1:44:44 + 55:52
DSQKatla,Erling Fossum IF
DNSGylterud,Sven Arne Fossum IF
DNSFrøisland,Øivind Vang OL
DNSNygårdseter,Sten Åge Vegårshei IL
DNSSolli,Øyvind Fet OL
Resultatliste H45-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olaussen,Per Fredrikstad SK 52:42 + 00:00
2Storhov,Jens Even Freidig 54:41 + 01:59
3Dengerud,Atle Steinkjer OK 55:12 + 02:30
4Vestre,Rolf Fossum IF 55:46 + 03:04
5Bjørnerød,Tore Moss, OK 56:23 + 03:41
6Bakken,Jon Iver Nydalens SK 56:52 + 04:10
7Bjergaard,Stig Nydalens SK 57:38 + 04:56
8Holo,Øystein Fossum IF 58:14 + 05:32
9Hegreberg,Arild Bodø & Omegn Orientering 1:00:16 + 07:34
10Aamodt,Morten Sandnes IL 1:00:38 + 07:56
11Gløersen,Gløer Tønsberg og omegn, OL 1:00:41 + 07:59
12Koren,Hallvard Moss, OK 1:03:39 + 10:57
13Henriksen,Jan Tore Nydalens SK 1:03:40 + 10:58
14Vister,Sigmund Indre Østfold OK 1:05:19 + 12:37
15Christiansen,Tor Ivar Tønsberg og omegn, OL 1:05:22 + 12:40
16Selmer,Reidar Freidig 1:06:08 + 13:26
17Schjelderup,Øyvind Freidig 1:09:45 + 17:03
18Lunøe,Einar Nydalens SK 1:09:55 + 17:13
19Grandal,Bjørn Henning Tyrving, IL 1:10:13 + 17:31
20Birkeland,Roger Fossum IF 1:13:10 + 20:28
21Ressem,Robert Frol IL 1:14:09 + 21:27
22Viena,Juha Ringerike OL 1:14:13 + 21:31
23Bergset,Anders Veten, IL 1:14:19 + 21:37
24Stenerud,Helge Tønsberg og omegn, OL 1:14:37 + 21:55
25Arnesen,Lasse Heming/Njård OL 1:17:27 + 24:45
26Ødegårdstuen,Frode Synnfjell OK 1:17:42 + 25:00
27Grande,Per Verdal OK 1:18:00 + 25:18
28Brekke,Idar Bækkelagets SK 1:18:27 + 25:45
29Bergum,Hans Jørgen Gjø-Vard OL 1:18:40 + 25:58
30Wiggen,Øystein Byåsen IL 1:18:41 + 25:59
31Sivertsgård,Anders Fossum IF 1:19:14 + 26:32
32Jørgensen,Arne Håkon Sandefjord OK 1:22:13 + 29:31
33Haugen,Ole Petter Nydalens SK 1:23:24 + 30:42
34Torgersen,Arne Martin Bækkelagets SK 1:23:35 + 30:53
35Thorsberg,Svein Grue IL 1:24:56 + 32:14
36Bråten,Geir Vegårshei IL 1:27:20 + 34:38
37Kamsvåg,Frode Tyrving, IL 1:28:06 + 35:24
38Lillevold,Mads Ås-UMB Orientering 1:41:41 + 48:59
39Reinseth,Bjørn Erik Nydalens SK 1:42:27 + 49:45
40Kollstad,Tore Mo OK 1:42:30 + 49:48
DSQHaltia,Jonas Tyrving, IL
DSQSæther,Sturla Freidig
DNSPaulsen,Geir Trollelg, OL
DNSBrevik,Trond Fossum IF
DNSLøvås,Bjørn P. Nidarøst, OK
DNSOpheim,Arve Måren OK
DNSSundsvik,Jonny Frol IL
DNSWestergård,Owen Jarvis Varegg Fleridrett
Resultatliste H45-AKReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bujordet,Arne Kristiansand OK 38:03 + 00:00
2Jensen,Tormod Sarpsborg OL 41:41 + 03:38
3Egge,Guttorm L OSI Orientering 44:32 + 06:29
4Arnesen,Per Arne Kolbotn / Skimt OL 46:13 + 08:10
5Nordbrøden,Jørn Halden SK 46:16 + 08:13
5Fjeldstad,Lars D. Ringerike OL 46:16 + 08:13
7Lillestrand,Finn Henry Trøsken IL 47:11 + 09:08
8Lægran,Arve Steinkjer OK 49:10 + 11:07
9Rønning,Geir O. Nydalens SK 49:18 + 11:15
10Slåtterø,Bjørn Gimle IF 49:23 + 11:20
11Markhus,Stein Verdal OK 49:41 + 11:38
12Hagen,Knut Byåsen IL 52:04 + 14:01
13Eide,Vidar Fjellhug/Vereide 52:31 + 14:28
14Modalsli,Sigbjørn Fossum IF 53:58 + 15:55
15Årdal,Yngve Førde IL 54:13 + 16:10
16Mattsson,Johan Lillomarka OL 56:28 + 18:25
17Hermansson,Tore Ringsaker Orienteringklubb 57:48 + 19:45
18Njåstein,Are Tyrving, IL 58:17 + 20:14
19Jordheim,Odd Erik Vang OL 59:54 + 21:51
20Texmo,Ole Fet OL 1:00:07 + 22:04
21Nielsen,Rune S Indre Østfold OK 1:00:19 + 22:16
22Jahnsen,Even Flosta IL 1:02:09 + 24:06
23Gjemdal,Eivind Heming/Njård OL 1:03:26 + 25:23
24Aaslund,Bjørn Olav Fet OL 1:05:08 + 27:05
25Horne,Klaus Tyrving, IL 1:07:12 + 29:09
26Årøen,Audun Emblem IL 1:07:25 + 29:22
27Aarrestad,Sondre Nydalens SK 1:07:26 + 29:23
28Muren,Jan Asker SK 1:08:49 + 30:46
29Wiest,Stig Vallset/Stange, OL 1:09:34 + 31:31
30Lund,Tore Hadeland OL 1:09:37 + 31:34
31Storsve,Torstein NOTEAM 1:11:39 + 33:36
32Eijsink,Vincent Ås-UMB Orientering 1:17:41 + 39:38
33Aashamar,Åge Flosta IL 1:17:43 + 39:40
34Ulvensøen,Jon Tønsberg og omegn, OL 1:18:51 + 40:48
DSQSlokvik,Erlend Nydalens SK
DNSRønning,Dag Olav Ringsaker Orienteringklubb
DNSHuber,Andreas Tynset IF
DNSThorsberg,Finn Grue IL
DNSBredesen,Rolf Gunnar Fossum IF
DNSTandrevold,Eirik Fossum IF
Resultatliste H50-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dæhli,Sigurd Løten O-Lag 52:39 + 00:00
2Bjørgum,Jon Kristiansand OK 53:31 + 00:52
3Jonsson,Sören Nydalens SK 55:26 + 02:47
4Rønning,Øystein Freidig 57:19 + 04:40
5Hæstad,Nils Fossum IF 58:11 + 05:32
6Mathisen,Knut Wiig Porsgrunn OL 58:43 + 06:04
7Gjesdal,Johs Varegg Fleridrett 59:19 + 06:40
8Granstedt,Jan Halden SK 59:37 + 06:58
9Fjær,Hallvard Lillomarka OL 1:00:25 + 07:46
10Stenersen,Helge Rond OL 1:02:23 + 09:44
11Olsen,Trond Løten O-Lag 1:03:24 + 10:45
12Myhre,Øivind Kongsberg OL 1:04:22 + 11:43
13Solbergseter,Bjørn Austmarka I.L -Orientering 1:05:06 + 12:27
14Lindstad,Bjarte Toten-Troll, OL 1:06:27 + 13:48
15Granly,Martin Lillomarka OL 1:06:41 + 14:02
16Hjermstad,Lars Fossum IF 1:06:45 + 14:06
17Schjølberg,Terje Røros IL 1:07:35 + 14:56
18Aas,Knut Ringerike OL 1:07:44 + 15:05
19Verberne,Onno Toten-Troll, OL 1:07:45 + 15:06
20Dengerud,Terje Nydalens SK 1:08:42 + 16:03
21Engen,Knut Raumar Orientering 1:08:50 + 16:11
22Schive,Christopher Moss, OK 1:08:59 + 16:20
23Gullikstad,Petter Nord-Østerdal OK 1:09:23 + 16:44
24Negård,Stein Arne Vang OL 1:09:34 + 16:55
25Fiskum,Lars-Erik Tyrving, IL 1:12:08 + 19:29
26Aal,Nils Steinkjer OK 1:13:26 + 20:47
27Raastad,Espen Skien OK 1:15:05 + 22:26
28Sirum,Torbjørn Frol IL 1:15:09 + 22:30
29Strand,Tor Raumar Orientering 1:16:00 + 23:21
30Sandberg,Per Nydalens SK 1:16:08 + 23:29
31Owren,Geir Freidig 1:16:16 + 23:37
32Eide,Egil Tyrving, IL 1:16:50 + 24:11
33Nilsen,Ernst Fristad Lillehammer OK 1:17:13 + 24:34
34Bergsløkken,Bjørn Grue IL 1:18:57 + 26:18
35Alexandersen,Bertil Fredrikstad SK 1:18:58 + 26:19
36Ølstad,Per-Jacob Fet OL 1:19:08 + 26:29
37Rundberget,Egil Nydalens SK 1:19:13 + 26:34
38Nordsveen,Arild Ringsaker Orienteringklubb 1:19:24 + 26:45
39Stenersen,Dag Nidarøst, OK 1:20:20 + 27:41
40Kildahl,Øystein Østmarka OK 1:20:59 + 28:20
41Tollehaug,Thor Inge Eiker O-lag 1:23:50 + 31:11
42Martinsen,Ove Hauketo IF 1:23:56 + 31:17
43Godal,Inge Lillomarka OL 1:25:37 + 32:58
44Berget,Øivind Sarpsborg OL 1:28:17 + 35:38
45Hetland,Jens Nydalens SK 1:30:12 + 37:33
46Bakke,Herman Løten O-Lag 1:30:13 + 37:34
47Angell,Truls Lillomarka OL 1:33:03 + 40:24
48Korsvold,Geir Lillehammer OK 1:33:41 + 41:02
49Åstebøl,Ketil Oppsal IF 1:34:50 + 42:11
50Nydal,Roar Asker SK 1:35:42 + 43:03
51Skantze,Don Tyrving, IL 1:36:53 + 44:14
DSQBråten,Terje Raumar Orientering
DSQDahl,Per Gunnar Ringerike OL
DSQBerglia,Morten Eiker O-lag
DSQIversen,Egil Wickstrand Heming/Njård OL
DNSKværna,Tormod Østmarka OK
DNSØvergaard,Tormod Vestre Akers Skiklub
DNSSagvolden,Tore Østmarka OK
DNSAndersen,Morten Roger Halden SK
DNSSylte,Geir Skåla IL
DNSSvanøe-Hafstad,Trond Steinkjer OK
DNSBromander,Axel Fredrikstad SK
DNSVeastad,Gunnar Lillehammer OK
DNSOkkenhaug,Arne Verdal OK
DNSMaurset,Magne Ås-UMB Orientering
Resultatliste H55-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ekeberg,Per Kristian Tyrving, IL 47:28 + 00:00
2Hovi,Harald Skien OK 49:21 + 01:53
3Løvtjernet,Roar Brandval/Kongsvinger OK 51:39 + 04:11
4Martinsen,Mathias Heming/Njård OL 53:14 + 05:46
5Grinde,Bjørn OSI Orientering 54:00 + 06:32
6Klyve,Stein Moss, OK 54:15 + 06:47
7Nordbrøden,Eirik Halden SK 56:59 + 09:31
8Thingsrud,Leif Østmarka OK 57:16 + 09:48
9Watterdal,Tore Tønsberg og omegn, OL 58:21 + 10:53
10Ospehaug,Norvald Tambarskjelvar, IL 58:30 + 11:02
11Krøger,Per Hermann Måren OK 58:31 + 11:03
12Dåsnes,Morten Ringerike OL 1:00:37 + 13:09
13Natvig,Bård Nittedal OL 1:00:55 + 13:27
14Pedersen,Arnfinn Gjø-Vard OL 1:01:13 + 13:45
15Hovind,Tron Erik Raumar Orientering 1:01:56 + 14:28
16Lien,Einar Løten O-Lag 1:05:10 + 17:42
17Lysberg,Magne Freidig 1:05:35 + 18:07
18Skjerve,Johan Frol IL 1:07:31 + 20:03
19Aamodt,Erlend Nydalens SK 1:13:10 + 25:42
20Sveen,Jan Raumar Orientering 1:19:25 + 31:57
21Gjestvang,Sjur Toten-Troll, OL 1:35:07 + 47:39
DSQØdegård,Stein Tønsberg og omegn, OL
DSQGylver,Øyvind Asker SK
DNSFalck,Stian Tyrving, IL
Resultatliste H60-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wikstrøm,Terje Ringsaker Orienteringklubb 41:41 + 00:00
2Grønstad,Willy Løten O-Lag 44:43 + 03:02
3Berger,Bjørn Byåsen IL 45:03 + 03:22
4Winther,Kjell Oppsal IF 46:10 + 04:29
5Skjeset,Knut Vang OL 47:00 + 05:19
6Tiltnes,Arne Tyrving, IL 48:03 + 06:22
7Angell-Petersen,Tore Freidig 48:27 + 06:46
8Trøan,Tor Hadeland OL 48:40 + 06:59
9Malmo,Knut Ringsaker Orienteringklubb 51:25 + 09:44
10Prestrud,Tormod Rudsbygd IL 51:31 + 09:50
11Skansen,John Birger Rudsbygd IL 52:39 + 10:58
12Kristoffersen,Sverre Verdal OK 55:29 + 13:48
13Haug,Knut Vallset/Stange, OL 57:23 + 15:42
14Eide,Kurt Brandval/Kongsvinger OK 1:00:11 + 18:30
15Bakke,Harald Gjø-Vard OL 1:01:08 + 19:27
16Skjaker,Paul Hadeland OL 1:02:01 + 20:20
17Larsen,Per Oskar Indre Østfold OK 1:03:55 + 22:14
18Vennevik,Nils Olav Freidig 1:07:59 + 26:18
DSQBerg,Paul Martin Rudsbygd IL
DSQNordli,Jimmy Trøsken IL
DSQHalvorsen,Håkon Elverum OK
DNSNordvi,Stein Elverum OK
Resultatliste H65-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Forbord,Roar Malvik IL 43:42 + 00:00
2Høiås,Olav Vang OL 43:56 + 00:14
3Fosser,Per Indre Østfold OK 45:22 + 01:40
4Revhaug,Helge Ringerike OL 47:53 + 04:11
5Røkke,Kjell Tyrving, IL 49:39 + 05:57
6Junttila,Olavi Helsingin Suunnistajat 50:44 + 07:02
7Bjaaland,Helge Heming/Njård OL 53:47 + 10:05
8Bergstrøm,Hasse Tyrving, IL 55:53 + 12:11
9Svendsen,Ole OK Roskilde 56:14 + 12:32
10Jevanord,Hans Petter Ringsaker Orienteringklubb 56:20 + 12:38
11Smeland,Magne Vang OL 59:07 + 15:25
12Haugberg,Svein Børge Sandefjord OK 59:28 + 15:46
13Helle,Edvin Askvoll og Holmedal IL 1:00:40 + 16:58
14Engen,Klaus Eidskog OL 1:00:54 + 17:12
15Sveen,Arne Ringsaker Orienteringklubb 1:24:13 + 40:31
16Marston,Henry SYO Rotherham 1:40:20 + 56:38
DSQBjerva,Ronald Drangedal OL
DNSTingvold,Hans A. Raufoss IL Orientering
DNSHalvorsrud,Jonny Eidskog OL
Resultatliste H70-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Østerbø,Gunnar Freidig 41:21 + 00:00
2Tyldum,Jon Rudsbygd IL 43:17 + 01:56
3Engebråten,Erik Rudsbygd IL 47:35 + 06:14
4Bolstad,Magnar Skøynar, OK 52:56 + 11:35
5Østgård,Kåre Vallset/Stange, OL 57:05 + 15:44
6Johansen,Willy Ringsaker Orienteringklubb 1:04:03 + 22:42
7Sveberg,Morten Verdal OK 1:05:43 + 24:22
8Lunde,Jon Vegard Lillehammer OK 1:07:36 + 26:15
9Kleppe,Roald Gjø-Vard OL 1:37:23 + 56:02
DSQMyhrmoen,Bjørn Rond OL
Resultatliste H75-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rognstad,Iver Hadeland OL 45:18 + 00:00
2Hals,Tore Vingrom IL 48:40 + 03:22
3Haug,Gunnar Gjø-Vard OL 50:31 + 05:13
4Vestby,Finn Varteig OL 51:55 + 06:37
5Strandlie,Arne Gjø-Vard OL 52:41 + 07:23
6Larsen,Hans Raumar Orientering 55:18 + 10:00
7Øyvann,Aage Nittedal OL 57:29 + 12:11
8Haug,Arvid Vallset/Stange, OL 58:06 + 12:48
9Michelsen,Kjell Fredrikstad SK 1:00:03 + 14:45
10Løvli,Jan Gunnar Raumar Orientering 1:13:04 + 27:46
11Hoff,Einar Tyrving, IL 1:14:12 + 28:54
DSQSvalund,Arne Øyer/Tretten IF
DSQTheisen,Johan Kolbotn / Skimt OL
DNSLØvseth,Trygve Kjellmyra IL
Resultatliste H80-Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Monsrud,Helge Raumar Orientering 1:13:28 + 00:00
2Østvang,Inge Løten O-Lag 1:38:40 + 25:12
3Smaadahl,Bjarne Kolbotn / Skimt OL 1:44:37 + 31:09
Resultatliste N-ÅpenReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bakke,Marius Fossum IF 20:17
Bakken,Marte Madslien Nydalens SK 17:46
Bergstrøm,Sofie Gimle IF 24:44
Birkeland,Håvard Fossum IF 24:29
Birkeland,Olav Fossum IF 22:33
Bjørnerød,Alfred Moss, OK 21:33
DNSBlindheim,Ingrid Lillomarka OL
Blom-Hagen,Ragnhild Fossum IF 22:38
Blom-Hagen,Vebjørn Fossum IF 20:44
Bordal,Even Ringsaker Orienteringklubb 17:54
Dirro,Noor Måren OK 21:47
Eide,Caroline NOTEAM 35:34
Eide,Charlotte NOTEAM 21:24
Eidsmo,Mari Freidig 23:03
Eikeland,Julie Tønsberg og omegn, OL 26:19
Engen,Daniel Raumar Orientering 22:19
Fagerhaug,Thea Raufoss IL Orientering 31:59
Fossheim Asplin,Tuva Gjø-Vard OL 25:00
Frøisland,Anne Vang OL 45:52
Gløersen,Mathea Tønsberg og omegn, OL 17:42
Grandal,Kaja Tyrving, IL 37:50
Grande,Martin Verdal OK 19:05
Grønli,Emil Freidig 24:18
Hansen,Vida Helland Tyrving, IL 37:46
Harlem Fosser,Per Henrik Heming/Njård OL 22:15
Haug,Hilde Sogn Fossum IF 32:45
Herland,Felix Indre Østfold OK 25:00
Hermansson,Ingvild Ringsaker Orienteringklubb 30:30
DSQHånes,Pernille Sletten Lillehammer OK
DNSIsaksætre,Grunde Grue IL
Johnsen,Haakon Rudsbygd IL 32:39
DNSJohnsen,Vegard Lillehammer OK
DNSJøranlid,Jenny M. Lind Gjø-Vard OL
Karlsen,Selma Elverum OK 48:23
Katla,Mikkel Fossum IF 21:31
Kindem,Martin Gimle IF 29:33
Kittilsen,Tora Freidig 29:12
Kittilsen,Una Freidig 34:55
DNSKvålsgard,Anders Gylterud Fossum IF
Lien,Lars Gjø-Vard OL 28:51
Lillestrand,Fredrik Trøsken IL 19:37
Lome,Kamilla Hamar OK 29:32
Lundanes,Kristin Emblem IL 20:06
Lunøe,Ea Nydalens SK 22:29
Markhus,Tore Verdal OK 22:20
Martinsen,Jenny Veidahl Vang OL 27:06
Mobråthen,Ingrid Botne SK 30:00
Mølnvik,Vemund Freidig 33:31
Nordvik,Ida Kristine Asker SK 21:13
Norheim,Ask Elverum OK 20:33
Norheim,Skjalg Elverum OK 20:35
Oldernes,Trond Lillomarka OL 38:40
Opseth,Hanne Ringerike OL 29:58
Ranestad,Vegard Hamar OK 22:59
Sandstad,Ella Freidig 35:20
Sivertsgård,Stian Fossum IF 28:01
Stadsvoll,Ådne Lillehammer OK 20:03
Stavrum,Martin Wold Frol IL 22:48
Storhov,Mathea Spets Freidig 23:55
Storli,Kine NOTEAM 29:37
Storli,Lone NOTEAM 29:42
Storli,Rikke NOTEAM 29:31
Strand,Sverre Lierbygda O-lag 18:42
Stræte,Stein Aas Ringerike OL 20:16
Sveberg,Ole Larsen Verdal OK 23:43
Sveen,Anna Austad Raumar Orientering 33:51
Sylte,Vegard Ulseth Freidig 23:20
Sætaberget,Kristoffer Børke Vang OL 35:40
Sønsterudbråten,Pernille Raumar Orientering 20:30
Teslo,Berthe Hadeland OL 32:05
Tollehaug,Per Ingvar Eiker O-lag 30:38
Vatn,Sigurd Frol IL 25:15
Vestre,Vegard Benum Fossum IF 19:08
DNSWiken,Lars Vang OL
Woxholth,Ole Henrik Asker SK 23:02

13.06.11 18:33:36 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Hamar OK